Radīts ledusskapis veselīgā dzīvesveida piekritējiem

Trešdaļa no iegādātajiem pārtikas produktiem regulāri tiek izmesti to sabojāšanās dēļ. Lai samazinātu neekonomisku produktu patēriņu un cilvēkiem būtu iespēja plānot maltītes mājās, vadoties pēc savām vēlmēm, nevis pārtikas produktu derīguma termiņa, Electrolux radījuši jaunu energoefektīvu ledusskapju ar saldētavu sēriju – Freshness A +++. Tehnoloģija TwinTech nodrošina, ka augļi un dārzeņi saglabājas par septiņām dienām ilgāk svaigi, nezaudējot vitamīnus.

Paredzot, ka veselīgs uzturs būs arvien nozīmīgāks, Electrolux jaunās ledusskapju sērijas modeļi ir aprīkoti ar īpaši lielu nodalījumu augļiem un dārzeņiem. Jaunā tehnoloģija TwinTech nodrošina arī iespēju divtik ilgāk saglabāt gaļu un zivis svaigas. Šīm produktu grupām ir speciāls nodalījums, kas novērš aromātu sajaukšanos, lai, piemēram, atvērtais brokastu jogurts nesmaržotu pēc laša.

„Electrolux darbību sāka kā profesionālās tehnikas ražotājs un ciešā sadarbība ar šefpavāriem vairāku desmitu gadu garumā ļāvusi arī labāk saprast, kā pilnveidot sadzīves tehniku mājsaimniecībām. Profesionālajās virtuvēs ir atsevišķa ledusskapja un saldētavas dzesēšanas sistēma, kas nodrošina efektīvu svaigumu. Tagad šādi darbojas arī jaunie Electrolux Freshness sērijas ledusskapji, nodrošinot pareizos apstākļus svaiguma uzturēšanai,” stāsta Electrolux Latvia eksperts Edgars Grieznis.

Tā dēvētajiem NoFrost standarta risinājumiem ir viena dzesēšanas sistēma, kas ņem auksto gaisu no saldētavas un pievada to ledusskapim. Tā izžāvē produktus. Savukārt Freshness sērijas ledusskapjiem ir divas atsevišķas dzesēšanas sistēmas, kas nodrošina ledusskapī pareizu mitruma līmeni, ļaujot saglabāt produktus svaigus ilgāk un iztikt bez saldētavas atkausēšanas.

Pēc neatkarīga pētījuma datiem jau tagad vairāk nekā 70 % Eiropiešu iepērkas vienreiz nedēļā un Electrolux eksperti ir pārliecināti, ka šī tendence nostiprināsies. Tas, savukārt, nozīmē, ka ledusskapim jābūt gana ietilpīgam, tāpēc jaunās sērijas ledusskapjiem palielināts arī kopējais tilpums, tā izmēram saglabājoties līdzšinējam.

Tiem, kam patīk baudīt aukstu ūdeni, sulu un alkoholiskos dzērienus, priecāsies par funkciju FreshPlus, kas ļauj atdzesēt dzērienus par 40 % ātrāk. Turklāt, iestatot taimeri DrinksChill pudeļu atdzesēšanai saldētavā, signāls informēs, kad tās būs atdzesētas. Režīms ShoppingMode noderēs, lai pēc jaunu pirkumu ievietošanas ledusskapī varētu ātri atdzesētu produktus un uzturētu pareizu temperatūru ierīcē. Plānojot garākas brīvdienas, energoefektīvā ledusskapja enerģijas patēriņu iespējams samazināt vēl vairāk, uzstādot režīmus HolidayMode un EcoMode.

Pēc Electrolux novērojumiem cilvēkiem arvien būtiskāks ir mājsaimniecības ierīču dizains, tāpēc jaunās sērijas ledusskapju dizains ir īpaši pārdomāts. Lai ledusskapis iederētos ne tikai šodienas virtuves interjerā, bet arī pēc vairākiem gadiem, tā korpusa krāsu izvēlē Electrolux dizaineri vadījušies gan pēc šī brīža, gan nākotnes dizaina tendencēm.

Latvijas tirgū pieejami būs ledusskapji spilgti sarkanā, šokolādes brūnā, kā arī melnā nerūsējoša tērauda krāsā. Melnā krāsa iegūta nevis ar krāsošanu, bet gan unikāla ķīmiska procesa rezultātā, integrējot pigmentu metālā, kas krāsu padara noturīgāku pret rūsu un pirkstu nospiedumiem. Līdz šim šāda veida metode tika izmantota tikai profesionālajā virtuves tehnikā restorāniem.

Freshness sērijas ledusskapji ir vieni no Electrolux jaunās kolekcijas Inspiration Range produktiem, kas radīti, Electrolux ekspertiem iedvesmojoties no vairāk nekā 90 gadu uzņēmuma pieredzes labāko pasaules restorānu virtuvju iekārtošanā. Ar Electrolux profesionālo virtuves tehniku aprīkota puse no Eiropas Michelin zvaigžņoto pavāru darba vietu.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply