Māris Šternbergs: Vasaras periodā strauji pieaug maizes produktu pieprasījums

Kā informē „Kuldīgas maizes ceptuve” vadītājs Māris Šternbergs, šobrīd, kad sākusies vasara, tiek organizēti dažādi ģimenes, draugu un radu pasākumi un svinēti svētki, strauji pieaug produkcijas pieprasījuma apjoms, kas vēl vairāk apstiprina produktu augsto kvalitāti un atzinību no klientu puses.

Vasara, kā ierasts, ir tas laiks, kad iedzīvotāji labprātāk pavada brīvo laiku svaigā gaisā un tas ir galvenais iemesls, kāpēc maizes produkti tiek lietoti biežāk, jo atliek vien papildus iegādāties desu vai sieru, lai justu sāta sajūtu.

Tāpat iedzīvotāji arī Līgo svētkiem gatavojās laikus, iepērkot svarīgākos pārtikas produktus – sieru, alu, maizi un dažādus kārumus. Kā liecina „Kuldīgas maizes ceptuve” pārdošanas apjomi, svētku svinētāji šajās dienās dod priekšroku smalkmaizītēm, pīrāgiem un plātsmaizēm, kā arī dabīgajai graudu maizei.

„Parasti šajos svētkos veikalu plauktos pazūd Garšīgā graudu maize, kas ir rupjmaize ar mīkstu pilngraudu un saulespuķu sēklu maisījumu un nelielu iesala ekstrakta garšas piedevu un bez konservantiem, kā arī dažādi pīrāgi, kas ir īsts roku darbs ar īstu lauku gaļu un sīpoliem. Šie produkti mums ir tie, kas visvairāk asociējas ar vasaras saulgriežiem, jo tieši šie vislabāk sader ar īstu Jāņu sieru, alu un citiem našķiem,” atzīst Māris Šternbergs.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply