Domenikss un Ozo Golf Club paraksta sadarbības līgumu

Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska un Ozo Golf Club īpašnieks Sandis Ozoliņš parakstīja sadarbības līgumu, Mercedes-Benz kļūstot par vienīgo oficiālo golfa transportlīdzekli. Dokuments ir noslēgts uz vairākiem gadiem un paredz plašu abu uzņēmumu sadarbību valsts mēroga golfa notikumos.

„Golfs ir viens no tehniski sarežģītākajiem, bet tajā pašā laikā – aizraujošākajiem sporta veidiem pasaulē,” saka Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska. Kādreiz golfs bija karaļu spēle, taču šodien to spēlē vairāk par 50 miljoniem cilvēku visā pasaulē. Tā vērtības cieši saistās ar Mercedes-Benz pasaules uzskatiem – pacietība, mērķtiecība un ilgtermiņā vērsta darbība. Tāpēc Mercedes-Benz atbalsta golfa notikumus visā pasaulē. „Man ir liels prieks par noslēgto sadarbības vienošanos ar Ozo Golf Club. Partnerība ļaus Merceds-Benz arī Latvijā iesaistīties un līdzdarboties valsts mēroga golfa pasākumos, tos atbalstot un organizējot. Mēs ar patiku atbalstām un sadarbojamies ar ikvienu organizāciju, kuras mērķis savā jomā ir izcilība un mēs redzam, ka Ozo Golf Club ir tieši tāds,” stāsta B.Sadauska.

Ozo Golf Club īpašnieks Sandis Ozoliņš: “Ozo Golf Club tradicionāli veido partnerību ar Latvijas labākajām kompānijām. Sadarbība ar Mercedes-Benz ir atkalredzēšanās, jo Domenikss savulaik bija vieni no pirmajiem, kas atbalstīja mūsu izveidoto golfa attīstības programmu. Tagad uzņēmums veic jaunu kvalitatīvu akcentu, piedāvājot Latvijas golfa sabiedrībai iesaistīties vienā no pasaulē populārākajiem amatieru turnīriem – MercedesTrophy. Golfa spēle ir sporta un korporatīvās kultūras nozīmīga sastāvdaļa, tāpēc Mercedes-Benz izvēle piedalīties šīs spēles popularizēšanā Latvijā, var tikt uzskatāma par uzņēmuma tēla mārketinga loģisku papildinājumu ar stratēģisku pievienoto vērtību.”

Mercedes-Benz zīmols ir izvēlējies golfu kā vienu no atbalstāmajiem sporta veidiem pasaules līmenī. Globālais Mercedes-Benz sekmē ne tikai visus trīs galvenos golfa pasaules turnīrus – The Masters, The Open Championship un PGA Championship, bet arī virkni mazākas un lokālas golfa sacensības. Tomēr ārpus visiem profesionālajiem turnīriem Mercedes-Benz galveno uzsvaru liek uz MercedesTrophy – visu pasauli aptverošām amatieru golfa spēles sacensībām.

MercedesTrophy ir aizraujošākais amatieru golfa turnīrs pasaulē. Aptverot visu pasauli, tas nodrošina nebijušas emocijas turnīra dalībniekiem. Sacensības saistošas rada tā uzstādījumi un mērķi. MercedesTrophy finālā iespējams spēlēt tikai vienu reizi, taču dalība iespējama gandrīz katram golfa spēlētājam – amatierim. Turnīra fināls ik gadu nodrošina unikālu iespēju labākajiem amatieriem piedalīties vienā no izcilākajiem sporta forumiem.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply