RTAB sadarībā ar OKarte izveidojis Ceļotāja priekšapmaksas komplektu

Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) sadarbībā ar mobilo sakaru operatora Latvijas Mobilais telefons (LMT) priekšapmaksas sarunu karti OKarte ir izveidojis Ceļotāja priekšapmaksas komplektu. Tas ir īpaši ārvalstu viesiem piemērots mobilo sakaru priekšapmaksas komplekts, kas ir derīgs 7 dienas.

Ceļotāja priekšapmaksas komplektu var iegādāties Rīgas Tūrisma informācijas centrā Rātslaukumā un tūristu apmeklētākajās Narvesen un LMT dīleru tirdzniecības vietās.

“Rīgas Tūrisma informācijas centros gada laikā apkalpojam vairāk nekā 200 000 ārvalstu viesus un apzinām, kas viņiem ir nepieciešams, lai Rīgā un Latvijā justos pēc iespējas ērti. Labi mobilie sakari ir viens no patīkama ceļojuma priekšnoteikumiem.

Tādēļ esam gandarīti sadarbībā ar LMT piedāvāt viesiem optimālu Ceļotāja priekšapmaksas komplektu, kurā par demokrātisku cenu ir ietverts nepieciešamākais – sarunas, īsziņas un datu pārraide,” piebilst Sabīne Markus, Rīgas TIC vadītāja.

Komplektā ir iekļautas 1000 vienības (sarunas minūtes un/vai īsziņas) LMT tīklā, 100 minūtes zvaniem uz Tele2 un Bite tīkliem, internets telefonā (100MB dienā) un īpašs tarifs zvaniem uz ārzemēm – tikai 9 santīmi par minūti.

Ceļotāja priekšapmaksas komplekta cena ir 6,95 lati (apm. 9,89 eiro). Piedāvājums ir īpaši izdevīgs iebraucējiem no valstīm ar augstiem viesabonēšanas tarifiem – tām, kas atrodas ārpus Eiropas Savienības un Eiropas ekonomiskās zonas.

Rīgas TIC Rātslaukumā var rezervēt viesnīcu numurus Baltijas valstīs un iegādāties Lux Express biļetes braucieniem no Rīgas uz Baltijas valstīm, Krieviju un atsevišķām Eiropas Savienības valstīm; var iegādāties Biļešu Serviss un Rīgas Doms biļetes, Rīgas Satiksmes e-talonu, OKarte, Zelta zivtiņa, Amigo mobilo sakaru sākuma komplektus un papildināšanas kartes, pastmarkas (uzreiz var izmantot pastkaršu nosūtīšanai), LIVE RĪGA suvenīrus, grāmatas par Rīgu, ceļvežus, kartes, pastkartes un pastmarkas, biļetes ekskursijām pa Rīgu ar autobusu un gida pavadībā un biļetes ekskursijām uz Siguldu, Jūrmalu un Rundāles pili,, “Riga Card” (cenā iekļauta sabiedriskā transporta lietošana), informatīvo ceļvedi “Riga in Your Pocket” un izmantot dažādus tūrisma pakalpojumus ar atlaidēm. Rīgas TIC Rātslaukumā aktīvajā tūrisma sezonā (maijs – septembris) ir atvērts no plkst. 9:00 līdz 19:00.

Kategorija: Tūrisms
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply