Latvijā vairāk nekā 11 000 eiro sakrāti ziedojumam SOS bērnu ciematiem

Samsung Iedvesmas skrējienā Hope Relay līdz šim veikti jau vairāk nekā 33 tūkstoši kilometru, savukārt Samsung Electronics Baltics par katriem 3 noskrietiem vai kā citādi aktīvi veiktiem km ziedo 1 eiro audžuģimenēm SOS bērnu ciematos. Līdz šim brīdim vairākiem tūkstošiem akcijas dalībnieku kopumā izdevies sakrāt ziedojumu, kas pārsniedz 11 tūkstošus eiro.

Iesaistīties Samsung Iedvesmas skrējienā jebkurš Latvijas iedzīvotājs var līdz pat jūlija vidum, skrienot, nūjojot, braucot ar velosipēdu vai kā citādi aktīvi veicot 3 kilometrus jebkurā vietā un laikā. Līdz šim garākā viena cilvēka mērotā kopējā distance Iedvesmas skrējienā ir 1062 km, un par to Samsung SOS bērnu ciematiem dāvās 354 eiro.

Aktīvākā komanda, kas izveidota Iedvesmas skrējienam un sapulcējusi 79 biedrus, ir grupas Instrumenti komanda. Aktīvāko komandu sarakstā ir arī ZZK komanda, Bite Latvija, Nordea Rīgas maratona komanda, LMT un citas.

Lai paveiktu labu darbu un palīdzētu audžuģimenēm Latvijas SOS bērnu ciematos, nepieciešams viedtālrunī lejupielādēt bezmaksas aplikāciju Hope Relay un reģistrēt savu dalībnieka profilu.

Aktivizējot aplikāciju, par katriem noskrietiem, ar velosipēdu nobrauktiem vai kā citādi aktīvi mērotiem 3 kilometriem Samsung ziedo 1 eiro bērniem, kuri aug Latvijas SOS ciematu audžuģimenēs. Maksimālā vienā dienā mērotā distance var būt 42 km, vidējam ātrumam nepārsniedzot 40 km stundā.

Hope Relay ir starptautiska labdarības akcija, kas notiek 19 valstīs un ikvienam ļauj iejusties Londonas Olimpisko spēļu lāpas nesēja lomā. Samsung Iedvesmas skrējienu atbalsta daudzas sabiedrību iedvesmojošas personības, tajā skaitā grupa Instrumenti, kā arī restorāna Vincents šefpavārs un biedrības Slow Food Riga priekšsēdētājs Mārtiņš Rītiņš, kurš Samsung Iedvesmas skrējiena atklāšanā 29. maijā tika paziņots kā viens no četriem Olimpiskās lāpas nesējiem, kuri šovasar piedalīsies Londonas Olimpisko spēļu lāpas stafetē Lielbritānijā.

Iedvesmas skrējienu atbalsta arī Samsung sūtne Londonas Olimpiskajās spēlēs, vieglatlēte Ineta Radeviča.

Atbalstītāju vidū arīdzan biatlonists Oļegs Maļuhins, motosportists Lauris Freibergs, kā arī aktieri Gundars Grasbergs un Juris Žagars. Viņi piedalās īpašajos Samsung Iedvesmas skrējienos Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Valmierā, aicinot iesaistīties un paveikt labu darbu arī reģionu iedzīvotājus. Iedvesmas skrējiens Baltijas valstīs noslēgsies līdz ar Baltijas Olimpiskās lāpas nesēju došanos uz lāpas stafeti Lielbritānijā jūlija vidū.

Hope Relay aplikācija bez maksas pieejama Samsung Apps, Google Play un App Store.

Vairāk informācijas: http://www.samsung.com/lv/london2012/samsung-hope-relay/

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply