Kaspersky Lab un Ferrari uzsāk tehniskās sadarbības programmu

Kaspersky Lab informē, ka tiek paplašināta sadarbība ar Ferrari. Uzņēmumi sāk apzināt kopīgu pasākumu iespējas informācijas tehnoloģiju jomā, tādējādi paceļot savu sadarbību jaunā līmenī.

«Mēs priecājamies par jauno posmu sekmīgajās partnerattiecībās ar Ferrari. Mūsu uzņēmumus vieno līdzīgas pamatvērtības: progresīvās tehnoloģijas, jauninājumi, visaugstākā kvalitāte un attīstības centieni,» norādīja Kaspersky Lab ģenerāldirektors Jevgeņijs Kasperskis. «Mēs 15 gadus cīnāmies ar kibernoziedzību, nepārtraukti pilnveidojot savus risinājumus. Šis kopprojekts ļaus mums nodrošināt Ferrari sistēmu un automašīnu aizsardzību, izmantojot mūsu visjaunākās tehnoloģijas.»

«Tehniskās sadarbības ar Kaspersky Lab ietvaros Ferrari gatavojas izpētīt uzņēmuma antivīrusu risinājumu iespējas,» paziņoja Ferrari direktors informācijas tehnoloģiju jomā Vitorio Boero. «Mēs plānojam pabeigt vispusīgu novērtējumu līdz 2012. gada ceturtajam ceturksnim. Programma ir paredzēta divām Ferrari nodaļām – Industrial GT un Gestione Sportiva, kur arī iecerēts izvērst Kaspersky Lab aizsardzības risinājumus.»

Projekta īstenošana paredzēta vairākos posmos. Pirmais pasākums būs tehniskās komitejas izveide, kurā ietilps Kaspersky Lab IT eksperti un analītiķi, kā arī Scuderia Ferrari IT struktūrvienības vadītāji un inženieri. Kaspersky Lab Pētniecības un izstrādes un Ferrari IT nodaļas ekspertu speciālo zināšanu apvienošana ļaus gan metodikas, gan tehniskā ziņā uzlabot abu uzņēmumu IT infrastruktūru un pakalpojumus.

Otrajā posmā, kas sāksies 2012. gada beigās un turpināsies 2013. gadā, galvenais uzdevums būs Ferrari sarežģītās IT infrastruktūras un Kaspersky Lab uzņēmumiem domāto programmu sērijas analīze, lai izveidotu specializēto risinājumus izstrādes un ieviešanas plānu.

 

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply