Par Scania jauno prezidentu kļūst Martins Lundstedts

Par Scania AB jauno prezidentu un galveno izpilddirektoru iecelts Martins Lundstedts, kurš darba pienākumus sāks pildīt no šī gada 1. septembra. Šogad aprit 10 gadi, kopš M. Lundstedts pievienojās kompānijai Scania.

Līdzšinējos M. Lundstedta darba pienākumus turpmāk pildīs Henriks Henriksons, kurš šobrīd ieņem vecākā viceprezidenta amatu Scania Trucks.

Kompānijas struktūrā notikušās izmaiņas nekādā veidā neietekmēs citus Scania meitas uzņēmumus vai pārstāvniecības.

Karjeras laikā 1967. gadā dzimušais Martins Lundstedts ieņēmis dažādus vadošos amatus, tostarp iepriekš M. Lundstedts pildīja Scania viceprezidenta, franšīzes un fabrikas vadītāja pienākumus. Kompānijai Scania viņš pievienojās 1992. gadā, un karjeras izaugsmes laikā ir ieņēmis dažādus vadošos amatus, tostarp no 2001. līdz 2005. gadam Francijā bijis Scania rūpnieciskās darbības vadītājs, savukārt kopš 2007. gada ieņēmis vecākā viceprezidenta amatu Trucks.

Līdzšinējais prezidents Leifs Ostlings turpmāk pildīs Volkswagen AG valdes locekļa pienākumus.

Līdz ar Martina Lundstedta Scania prezidenta un galvenā izpilddirektora statusu nav mainījušās līdzšinējā finanšu direktora Jana Iterberga un pārdošanas un servisa direktora Kristiana Levina amati. Savukārt Pers Halbergs, līdzšinējais pētniecības, attīstības un iepirkumu vadītājs, ieņems produkcijas un loģistikas vadītāja amatu. Savukārt par jauno pētniecības un attīstības vadītāju un valdes locekli kļūs Dr. Haralds Ludanek, kurš līdz šim bija transportlīdzekļu attīstības vadītājs kompānijā Volkswagen AG.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply