Līgo svētkiem gādā komfortablākus svinību apstākļus

Līgo svētkos sabiedrība aizvien vairāk izvēlas baudīt komfortu, liecina veikalu tīkla K- rauta vērojumi. To svinēšanai tiek gādātas visdažādākās preces, kas piemērotas kvalitatīvai atpūtai dabā.

“Cilvēkiem patīk komforts un redzam, ka īsi pirms Līgo svētkiem par to tiek īpaši domāts. Pārsteidz, ka tas ir svarīgi aizvien vairāk arī jauniešiem, kuriem gan raksturīgāk pirkumus svinībām gādāt pēdējā brīdī – jau dodoties uz svinību vietu. Gatavošanās Līgo svētkiem ir stimuls iegādāties ko jaunu, apzinoties, ka vasara tagad tikai īsti sāksies un nopirkto varēs izmantot vēl citās mājas svinībās vai aktīvajā atpūtā,” stāsta AS Rautakesko mārketinga speciāliste Maija Kalnciema.

Cilvēki, apmeklējot K- rauta veikalus pirms Līgo svētkiem, galvenokārt rūpējas par lietu iegādi, kas nepieciešamas maltītes gatavošanai un uzglabāšanai. Piemēram, pašreiz pieaug pieprasījums pēc kokoglēm, dedzināmā šķidruma, dažāda izmēra griliem, iesmiem, grila piederumiem. Tāpat ir interese par dažādiem brīvā dabā piemērotiem traukiem, plastikāta groziņiem, kas šogad ir īpaši košās krāsās. Galda pārklāšanai atkal tiek izmantota vaskadrāna, kas K- rauta veikalos nopērkama vajadzīgajā metrāžā. Svētku noskaņai K- rauta veikalos plašā izvēlē ir sveces, lāpas. Savukārt, lai Līgo alus un pārtika glabātos vēsumā, tiek iegādātas aukstuma kastes un aukstuma somas. Cilvēku vēlmes ir dažādas, tādēļ tiek pirktas gan automašīnā pieslēdzamas aukstumkastes, gan aukstumkastes ar speciāliem elementiem, kurus sākotnēji tur saldētavā. Sasaldētie elementi aukstumkastē ilgstoši izdala nepieciešamo vēsumu. Tiek pirkti arī saliekamie krēsli, guļamkrēsli, zviļņi, šūpuļtīkli. Tāpat K- rauta klienti izvēlas dažādas aktīvā laika pavadīšanai nepieciešamās preces kā volejbola tīklus, basketbola grozus, volejbola un basketbola bumbas.

Salīdzinoši vēsā vasaras sākuma dēļ Līgo svētki daudziem būs pirmais vēlais vakars un nakts, ko viņi šogad pavadīs brīvā dabā. Tomēr apzinoties, ka arī Līgo nakts bieži vien ir drēgna vai pat līst, cilvēki savlaicīgi arī nodrošinās ar dažāda izmēra dārza nojumēm, plediem, pērk gumijas zābakus. Lai izvairītos no odu un citu kukaiņu uzmācības, der atcerēties arī par speciāliem aizsardzības līdzekļiem.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply