Intars Busulis līgos Cinevillā!

Pozitīvo latviešu estrādes huligānu Intaru Busuli un daiļās Lady’s Sweet meitenes Jāņos varēs satikt kinopilsētā Cinevilla uz lielās „SMScredit.lv” skatuves! Latvijā iemīļotie mākslinieki uzstāsies ar divu stundu garu programmu, kurā būs dzirdams, viss, kas katram kārtīgam līgotājam jāzina, jāizdara un jāpaspēj Jāņu vakarā un naktī.

„Jāņos ir kārtīgi jāpriecājas, jāattīrās un jāsmeļās spēks no Zemes, tāpēc arī mūsu repertuārs Jāņos būs pilnīgi un galīgi pakārtots tam, lai izdarītu visās šīs tik svarīgās lietas! Bet pats galvenais, kas jāpaspēj izdarīt Jāņos – ir jāatrod papardes zieds! Papardes zieda meklēšanas tēmai mēs esam radījuši īpašu dziesmu „Bēbīšu maršs” un to pirmo reizi no lielās skatuves izpildīsim tieši Jāņos!”saka Intars Busulis.

Latviešu tautas ticējumi un gudrība saka, ka Jāņos jālīgo, lai veicinātu auglību un novērstu nelaimes. Gan vainaga vīšana un likšana galvā, gan ugunskura iedegšana un pati uguns – tie pasargā no ļauna un no dažādām likstām visu gadu līdz pat nākamajiem Jāņiem.

Jāņos jālīgo, lai usnes neaugtu tīrumā, lai lini augtu gari un nesakristu veldrē. Jāņu bērni aplīgoja gan tīrumus, māju, gan saimniekus, meitas un puišus. Tādēļ, lai nekristu kaunā, visi jau laikus centās padarīt savus darbus, lai uz Jāņiem viss būtu nevainojamā kārtībā.

Lai pasargātu no ļauna un lai nākamais gads būtu veiksmīgs un panākumiem bagāts „SMScredit.lv Jāņos Cinevillā” visu līgotāju svētībai un drošībai jau top pasaulē lielākais ugunskrāvums, ikviens aicināts uz „SMScredit.lv Jāņiem Cinevillā” līdzi ņemt savas Jāņu zāles un ievīt tās lielajā Jāņu vainagā, lai vainaga maģija pasargā no likstām un nelaimēm. Tā kā Jāņos ir jāattīrās gan iekšēji, gan ārēji, ikviens gribētājs varēs pērties gan pirtī, gan pusnaktī skriet pliko skrējienā. Vairāk informācijas par pasākuma programmu www.cinevilla.lv.

Jau šobrīd ikvienam ir iespēja iegādāties biļetes uz lielfestivālu “SMScredit.lv Jāņi Cinevillā”! Biļetes pērciet “Biļešu serviss” un Statoil kasēs! SMScredit.lv Jāņus Cinevillā organizē nacionālo pasākumu aģentūra “Uzmanības laikmets”, līgot aicina SMScredit.lv un Aldaris – tradicionāls latviešu alus.

Lai līgotāji ērtāk varētu nokļūt kinopilsētā „Cinevilla”, „Pasažieru vilciens” 23.jūnijā norīkojis divus vilcienu papildreisus, kurus stacijā „Tukums 1” sagaidīs autobusi un līgotājus nogādās lielfestivālā „SMScredit.lv Jāņi Cinevillā”. Papildreisi stacijā „Tukums 1” pienāks 14:20 (no Rīgas atiet 13:00), autobuss no stacijas uz Cinevillu dosies 14:35, otrs vilciens „Tukums 1” pienāks 17:16 (no Rīgas atiet 15:37), autobuss uz Cinevillu no stacijas aties 17:30.

Pirmais vilciens no stacijas „Tukums 1” 24.jūnija rītā uz Rīgu dosies 4:52, autobuss no Cinevillas uz staciju aties 4:00, otrs vilcins no stacijas aties 11:17, autobuss no Cinevillas 10:30.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply