ELVI šogad atver jau septīto veikalu

„14.jūnijā savas durvis pircējiem vēris jauns ELVI veikals Lojā, Sējas novadā, kas šogad pēc skaita jau ir septītais jaunatvērtais ELVI veikals,” informē SIA Pārtikas tirdzniecības apvienība komercdirektore Laila Vārtukapteine, izsakot atzinību, ka arī nelielās apdzīvotās vietās uzņēmēji uzdrīkstas radīt jaunus uzņēmumus, jaunas darba vietas.

Jaunais ELVI veikals Lojā piedāvās Lojas iedzīvotājiem un viesiem ELVI veikalu tīklam raksturīgu, daudzveidīgu, svaigu produkciju un servisa līmeni. Jaunā veikala īpašnieks ir SIA V&M, kam ir liela daudzu gadu pieredze tirdzniecībā un darbā ar pircējiem. Jaunais veikals piedāvās pircējiem plašas veikala telpas 130 m2 platībā Lojas pašā centrā. Produkcijas izvietojums ir pakārtots pircēju prioritātēm un viss ir ērti pārskatāms un pieejams.

Sējas novada Domes priekšsēdētājs Guntis Liepiņš uzrunā veikala kolektīvam uzsvēra, ka šis ir jauns sākums un jauna veikala atvēršana nozīmēs konkurences un servisa līmeņa paaugstināšanos. „Esmu pārliecināts, ka ELVI jaunais veikals strādās veiksmīgi, jo SIA V&M ir liela pieredze tirdzniecībā un ELVI tīkla attieksme un augstie standarti nodrošinās kvalitatīvu, daudzveidīgu un interesantu darbību,” uzsvēra G.Liepiņš.

Kā atzina L.Vārtukapteine, franšīze biznesa modelis ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem straujajai ELVI attīstībai, piemēram, 2012.gada 1.ceturksnī uzņēmuma apgrozījums, salīdzinot ar 2011.gada 1.ceturksni, pieaudzis par 20%. Pēdējos gados ELVI veikalu tīkla izaugsme apliecina, ka uzņēmums ir viens no Latvijas franšīzes veiksmes stāstiem un daudziem mazo un vidējo veikalu īpašniekiem ir ļāvis ekonomiski sarežģītajā krīzes laikā ne tikai izdzīvot, bet arī augt un attīstīties.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply