airBaltic un Sixt uzsākuši sadarbību, lai klientiem piedāvātu ērtāku ceļošanu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic un viens no Eiropas vadošajiem auto nomas pakalpojumu sniedzējiem Sixt uzsākuši sadarbību, lai klientiem piedāvātu ērtākas ceļojumu iespējas.

Mihaels Grimme (Michael Grimme), airBaltic pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents: „airBaltic.com ir ceļojumu lielveikals, kas piedāvā visu nepieciešamo atpūtas un biznesa braucieniem – lidojumu biļetes, viesnīcu rezervācijas, apdrošināšanu, saulesbrilles atpūtai pludmalē, un pat rozes lidojuma laikā. Sixt kā ieteicamā sadarbības partnera izvēle bija loģisks lēmums, jo Sixt piedāvā uzticamu auto nomas servisu visos 60 airBaltic lidojumu galamērķos Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.“

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs: “Starptautiska līmeņa sadarbības uzsākšana ar airBaltic ir būtisks solis klientu ērtību uzlabošanā. Sixt nodrošina premium klases auto nomu par izdevīgu cenu, un mums ir svarīgi sniegt papildu priekšrocības mūsu sadarbības partneru klientiem visā pasaulē. Esmu gandarīts, ka airBaltic ir izvēlējies Sixt kā ieteicamo auto nomas partneri, un esmu pārliecināts, ka klienti novērtēs tā saucamo „one-stop-shop“ apkalpošanu – iespēju vienlaicīgi rezervēt gan auto nomu, gan aviobiļetes izvēlētajā galamērķī.”

Lai atzīmētu noslēgto sadarbību starp airBaltic un Sixt, BalticMiles lojalitātes programmas dalībnieki par katru nomas darījumu visā pasaulē saņems divkāršu skaitu BalticMiles punktu.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply