A.Ameriks lūdzis SIA „Rīgas ūdens” valdes priekšsēdētāju tikties ar uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām, lai runātu par „Aqua Rīga”

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks šodien lūdzis SIA „Rīgas ūdens” valdes priekšsēdētāju Dagniju Kalniņu jau tuvākajā laikā personīgi tikties ar Latvijas Darba devēju konfederāciju, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, kā arī Latvijas pārtikas uzņēmumu federācijas padomi, lai meklētu dialogu un skaidrotu pašvaldības uzņēmuma pozīciju un mērķus šobrīd aktuālā „Aqua Rīga” projekta virzībai un nepieciešamībai.

Jau ziņots, ka šī gada 12.jūnijā Rīgas dome pieņēma lēmumu par SIA „Rīgas ūdens” meitasuzņēmuma „Aqua Rīga” dibināšanu, kas nodarbosies ar dzeramā ūdens fasēšanas ražotnes izveidi un fasētā ūdens tirdzniecību. Saskaņā ar SIA „Rīgas ūdens” biznesa ieceri, „Aqua Rīga” iegūtā peļņa ļaus kompensēt radušos zaudējumus, kas uzņēmumam ik gadu rodas ievērojamā ūdens patēriņa samazinājuma rezultātā. Kā arī būs iespējams turpināt ūdens un kanalizācijas infrastruktūras atjaunošanu pilsētā, tajā pašā laikā saglabājot rīdziniekiem viszemāko ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifu valstī.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

One Response to “A.Ameriks lūdzis SIA „Rīgas ūdens” valdes priekšsēdētāju tikties ar uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām, lai runātu par „Aqua Rīga””

  1. Ģeoloģiskā izpēte
    jūlijs 11, 2013 at 3:12 pm #

    Par vēl vienu fāsēta ūdens izplatītāju vairāk. Nu lai jau ir.

Leave a Reply