„YIT Celtniecība” nodod ekspluatācijā dzīvojamās mājas „Biķerziedi” Teikā un šo sestdien rīko atvērtās durvju dienas

SIA „YIT Celtniecība” ir pabeigusi un nodevusi ekspluatācijā jauno projektu „Biķerziedi” ar divām dzīvojamajām mājām, kas atrodas Rīgā Teikas klusajā daļā. Šobrīd ir pārdoti jau vairāk kā 30% dzīvokļu.
Šo sestdien, 16.jūnijā, notiks atvērto durvju dienas, kurās ikviens varēs iepazīties ar projekta Demo dzīvokli un iegādājoties dzīvokli, nemaksāt par tā reģistrāciju LR Zemesgrāmatā un notāra pakalpojumiem. Atvērto durvju dienas notiks no plkst.11 līdz 16 .

Trumpis – zaļā vide
Andris Božē, SIA „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs: „Šobrīd projektā uz nodošanas ekspluatācijā brīdi ir pārdoti jau vairāk kā 30% dzīvokļu. Tas ir labs rezultāts, ņemot vērā pircēju piesardzību nekustamo īpašumu tirgū. Šī projekta trumpis ir tā teicamā atrašanās vieta un zaļā vide apkārt. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc par šo projektu neraksturīgi lielu interesi izrāda arī ārvalstu pircēji, piemēram, no agrākajām NVS valstīm un pat Ķīnas.”

Jaunais komplekss „Biķerziedi” ir nozīmīgs ne vien ar to, ka tas novietots Rīgas stratēģiski izdevīgā vietā Teikā, Tālivalža ielā 19, kas ir tuvu Rīgas centram, ar teicamu sabiedrisko transportu un dzīvošanai nepieciešamo infrastruktūru apkārt, bet arī tāpēc, ka tas atrodas vienā no Rīgas vēsturiski viszaļākajiem rajoniem. Tuvumā atrodas gan Biķernieku mežs, gan zaļais Teikas privātmāju rajons, gan paša kompleksa labiekārtošanā ir veikti ievērojami apzaļumošanas darbi.

Rudenī projektu plānots turpināt
A. Božē: „Divas ekspluatācijā nodotās mājas ir tikai pirmais posms jaunā kvartāla „Biķerziedi” attīstīšanā. Jau šī gada rudenī tiks turpināts projekts un uzsākta vēl divu jaunu māju būvniecība. Nākotnē plānots kvartālu papildināt arī ar tirdzniecības centru. Jaunā kvartāla būvniecību pilnībā plānots pabeigt līdz 2015.gadam.”

Šobrīd uzceltais projekts sastāv no divām 5 stāvu ēkām ar izgaismotu ārējo liftu, kurās ir 80 dzīvokļi un 66 autostāvvietas, no kurām 38 ir pazemes, bet 28 virszemes stāvvietas. Projektā ir no vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar platībām no 33 līdz 81 kvadrātmetriem, kas atbilst mūsdienu funkcionālajām prasībām un ir izstrādāti ar pārdomātu un racionālu plānojumu. Ēku teritorijā ir labiekārtots iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu, kas būs norobežots ar dzīvžogu un dažādām atpūtas vietām. Apkārtnē ir pieejami dažādi patēriņa preču veikali, sadzīves pakalpojumu un tirdzniecības centri, bērnudārzi, skolas un sporta klubi.

Dzīvokļa kvadrātmetra cena ir sākot no 810 latiem, kas šobrīd tirgū, izvērtējot kopējo jauno dzīvokļu piedāvājumu, ir uzskatāma par vidējas kategorijas cenu.

Projekta attīstībā ir investēti vairāk nekā 4 miljonu eiro.

Kategorija: Īpašums
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply