Latvijas uzņēmums saņem starptautisku balvu par labāko inovāciju loģistikā

Ikgadējā loģistikas konferencē „ChemoLogic 2011/2012”, kas norisinājās martā, Latvijas loģistikas uzņēmuma „Panway Logistics” stratēģijas prezentācija un jaunieviestais loģistikas risinājums tika atzīts par labāko un ieguva apbalvojumu „Labākā inovācija loģistikā”. Jūnijā konferences rīkotāji ieradās vizītē Rīgā, lai pasniegtu apbalvojumu pārdošanas ekspertam un mārketinga kompānijas „Republic Performance” vadītājam Nikitam Kellermanam, kas palīdzēja izstrādāt „Panway Logistics” startēģiju un prezentēja to konferencē Maskavā, Krievijā. Līdz ar diploma piešķiršanu Latvijas uzņēmumam tikšanās laikā tika apspriesta iespēja rīkot nākamo starptautisko loģistikas konferenci „ChemoLogic 2012/2013” Rīgā, Latvijā.

„Ekonomikas lejupslīdes laikā konkurences cīņa kļūst vēl izteiktāka. Uzņēmumi izmanto visus iespējamos resursus. Mūsdienīga un uz klientu vērsta loģistika ļauj uzņēmumam atrasties izdevīgākā pozīcijā tirgū un vienlaikus konkurēt gan ar zemāku cenu, gan ar unikālu konkurētspējas priekšrocību. Turklāt nelieliem uzņēmumiem, kuru Latvijas gadījumā ir vairums, ir savas priekšrocības cīņā ar lielākiem konkurentiem. Tā uz klientu orientēta Latvijas loģistikas kompānija pierādīja, ka var ne tikai piegādāt kravu no punkta A uz punktu B, bet ar blakus pakalpojumiem spēj palielināt ražotāja konkurētspēju un palīdzēt viņam pārdot,” skaidro inovācijas risinājuma autors Nikita Kellermans.

Konferencē Nikita Kellermans uzstājās ar priekšlasījumu „Loģistika – ierocis konkurences cīņā”, kā ar pārdomātu loģistikas ķēdes izveidi tirgū uzņēmums var palielināt konkurētspēju. Izmantojot Latvijas kompānijas „Panway Logistics” gadījumanalīzi, N. Kellermans skaidroja, kā veiksmīgs loģistikas modelis paaugstina uzņēmuma konkurētspēju, vienlaikus ļaujot tam kļūt par tirgus līderi.

„Tirgus attīstība un Krievijas iestāšanas Pasaules Tirdzniecības organizācijā veicina konkurences cīņas saasināšanos. Šajā situācijā uzņēmumi cenšas izmantot visus pieejamos resursus – arī ārpakalpojumu sniedzējus, lai būtu pievilcīgāki pircēja acīs. Tieši tāpēc ievērojām Nikitas Kellermana veidoto prezentāciju, kur tika parādīts, kā labi pārdomāta loģistika var kļūt par veidu, kā ražotājam piesaistīt vairāk klientu,” tā apbalvojuma saņēmēja izvēli skaidro konferences „ChemoLogic 2011/2012” organizatore Līna Filipova. „Mums prieks, ka tādā salīdzinoši nelielā valstī kā Latvija tiek radītas veiksmīgas biznesa inovācijas. Līdz ar to vairāki konferences dalībnieki atbalstīja ideju rīkot nākamo pasākumu tieši Rīgā.”

Konferencē piedalījās to uzņēmumu vadītāji un sadarbības partneri no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un citām valstīm, kas ikdienā saskaras ar loģistikas pakalpojumu sniegšanu un ķīmijas rūpniecību. Konferences laikā tika prezentēti jauni risinājumi loģistikā, apspriesti aktuālie nozares jautājumi, kā arī likumdošanas aspekti.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply