Iedzīvotāji iesaistās diskusijās; atzīst, ka „Vidzemes maiznīca” produkcija ir svarīga Jāņu sastāvdaļa

Izvērtējot atsaucību un iedzīvotāju viedokli, „Vidzemes maiznīca” produkcijas cienītāji atzīst, ka Līgo vakars un Jāņi nav iedomājami bez barankām un sausiņiem, kas remdē izsalkumu starp ēdienreizēm un alum piešķir īpašāku garšu.

Agnese atzīst, ka siera sausbaranciņas “Laiviņa” ir īsts Jāņu gardums, tāpat šim komentāram pievienojas arvien vairāk piekritēji, kas šīs sausbaranciņas iecienījuši ar alu, makšķerējot, dodot bērniem un graužot brīžos, kad neko sātīgāku negribas.

„Jāņi un Līgo ir tas laiks, kad gribās našķoties, tiek pavadīts laiks svaigā gaisā, tāpēc arī mūsu produkcija ir ļoti biežs viesis svētku reizēs. Siera baranciņas, protams, ir iecienītākās, tomēr netiek aizmirsti arī kliju un veselības cepumi un dažādi sausiņi,” atzīst “Vidzemes maiznīcas” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

Tāpat valdes priekšsēdētāja atzīst, ka nereti tieši šos svētkus asociē ar „Vidzemes maiznīca” barankām, jo to forma ir apaļa kā Jāņu vainags un rīta uzlecošā saule.

Visiecienītākie „Vidzemes maiznīca” produkti ir veselīgie kliju cepumi, barankas ar sīpolu garšu, „Laiviņas” un veselības cepumi, kuru pirkšanas tendence nemainās līdz ar gadalaikiem.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply