ELVI veikalu sortimentā – lielākoties Latvijā ražotā produkcija

„Izvērtējot piedāvāto preču sortimentu ELVI veikalos, varam secināt, ka 81% no esošā sortimenta ELVI veikalos sastāda Latvijas ražotāju produkcija,” informē SIA „Pārtikas tirdzniecības apvienība” komercdirektore Laila Vārtukapteine, uzsverot, ka šis rādītājs apliecina, ka ELVI ir Latvijas nacionālais uzņēmums, kas atbalsta vietējo ražotāju.

„Pārtikas produktu kategorijās tas nozīmē, ka mūsu pircējiem piedāvātā produkcija ir maksimāli svaiga un veselīga, jo produkti veikalu plauktos nonāk dažu dienu laikā,” uzsver L.Vārtukapteine. Kopumā pārtikas segmentā no visas ELVI produkcijas Latvijas ražojumi ir 90%, bet sadalot sīkāk pa produktu grupām redzam, ka 62% no siera produkcijas ir Latvijas ražojums, no gaļas izstrādājumiem – 95%, no maizes izstrādājumiem – 98%, bet no piena produktiem – 76%.

„Uzņēmums ir apzināti gājis uz to, lai ELVI veikalos būtu maksimāli daudz pašmāju ražotāju produkcijas, lai tā būtu maksimāli svaiga, daudzveidīga un veselīga, atbilstot uzņēmuma devīzei – Par savējiem,” informē L.Vārtukapteine, uzsverot, ka ELVI rūpīgi izvēlas savus sadarbības partnerus un piegādātājus, maksimāli daudz uzmanības pievēršot tieši produkcijas kvalitātei.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply