Jaunā partnermārketinga sistēma piedāvās unikālu iespēju saņemt “life time” komisijas maksas

Nākot klajā ar unikāliem un inovatīviem risinājumiem, jaunais partnermārketinga tīkls “DoAffiliate.NET” vairākiem dažādu nozaru produktiem piedāvās arī “life time” komisijas maksas, Tas nozīmē nepārtrauktus ienākumus partneriem, kuru piesaistītie klienti izdara pirkumu atkārtoti.

“Life time” komisijas tiks piemērotas dažādiem produktiem, ne tikai interneta vidē, kas padara šo pakalpojumu Latvijā līdz šim nebijušu un unikālu. Tas vienlaikus paver plašāku darbības lauku partnermārketingā iesaistītajiem cilvēkiem, jo šādi iespējams nopelnīt vairāk ilgtermiņā. “Life time” komisijas nozīmē noteiktu samaksu partnerim par klienta piesaisti, kā arī katru reizi, kad konkrētais cilvēks izdara nākamo pirkumu – iegādājas programmā reģistrēto produktu.

“Biežāk šāda metode tiek izmantota interneta pakalpojumu, abonementu pārdošanai, taču “DoAffiliate.NET” radis iespēju attīstīt jauno pieeju plašāk – piedāvājot “life time” komisijas visdažādāko produktu pārdošanā. Šādā veidā katrs partneris, kas iesaistās Affiliate programmā, ir ieinteresēts padarīt uzņēmuma un klienta attiecības ilgākas, savukārt uzņēmums var iegūt pastāvīgu un lojālu pircēju,” skaidro partnermārketinga tīkla DoAffiliate.NET klientu departamenta vadītājs Rihards Sakovičs.

Partnermārketings ir interneta mārketinga forma, kuras ietvaros uzņēmums par katru sava produkta pārdošanu partnerim maksā komisijas maksu, tādējādi jebkurš var iesaistīties produkt pārdošanā – pārdevējs saņem komisijas maksu, turpretī produkta ražotājs – plašu tirdzniecības tīklu.

Jaunais partnermārketinga tīkls veidots, pieskaņojot to katra uzņēmuma individuālajām vajadzībām. Tajā katrs potenciālais pārdevējs var nepārtraukti sekot līdzi veiktajiem darījumiem un nopelnītajām komisijas maksām, izvērtēt sevis izvietoto reklāmu tūlītējo un ilgtermiņa atdevi. Vienkārši lietojamā platforma ļauj ātri iegūt visu nepieciešamo informāciju un veidot rezultatīvus darījumus. Tāpat izveidoti daudzi citi inovatīvi risinājumi, kas padara tīklu pieejamāku.

Uzņēmumi un potenciālie partneri, kas vēlas būt pirmie, kas iesaistās šajā partnermārketinga tīklā, līdz ar to gūstot prioritāras konkurētspējas priekšrocības, ka arī saņemot īpašas sadarbības iespējas, aicināti pieteikties, rakstot uz e-pastu info@doaffiliate.net.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply