Jauna biznesa apmācības programma uzņēmumiem – KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT

No 4. jūlija piecu nedēļu laikā uzņēmumu darbiniekiem tiek dota iespēja intensīvā apmācību programmā apgūt visu nepieciešamo, kas noderēs uzņēmuma straujas attīstības nodrošināšanai. Jaunā apmācību programma orientēta uz dažādu nozaru darbiniekiem, sākot ar stratēģiem, mārketinga, kā arī personāla vadības speciālistiem.

Biznesa apmācības programma straujai attīstības veicināšanai: “KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT” ietver piecus secīgus seminārus un meistarklases un runā par vispārēju uzņēmuma sagatavošanu izaugsmei. Semināru programmas mērķis ir dot uzņēmumiem un to darbiniekiem visu aktuālāko un nepieciešamāko informāciju un prasmes, lai viņi būtu gatavi iniciēt un vadīt pārmaiņas, uzlabot uzņēmuma sniegumu un servisu un tādējādi veicināt kopējo kompānijas attīstību un izaugsmi nākotnē.

Šis semināru un konsultāciju cikls ir unikāls ar to, ka katrs no semināriem ir vērsts uz stratēģijas ideju ģenerēšanu un realizēšanu. Cikla sākumā klausītāji tiek iepazīstināti ar šobrīd veiksmīgākajām stratēģijām, kas seko idejas izveide sava uzņēmuma stratēģijai, kā arī iepazīšanās ar inovāciju ieviešanas pasākumiem. Nākamajā seminārā klausītāji tiek iepazīstināti ar patērētāja psiholoģiju un atbilstošiem mārketinga risinājumiem. Sekojošā seminārā tiek skaidrots par darbinieka motīvu noteikšanu un to, kā var atlasīt personālu atbilstoši izstrādātajai stratēģijai, un kā motivēt esošos darbiniekus. Ceturtajā seminārā klausītājiem tiek pasniegti veiksmīgas pārdošanas paņēmieni, kā arī pārrunāti labākie paņēmieni jaunā produkta / pakalpojuma pārdošanā. Visbeidzot pēdējā seminārā tiek stāstīts par lojālu klientu bāzes izveidi, klientu piesaistes un noturēšanas paņēmieniem.

“Esam izveidojuši semināru programmu, kas ļauj piecu nedēļu laikā saņemt ļoti daudzpusēju un vienlaikus koncentrētu informāciju par jaunākajām tendencēm, inovācijām, kuras izmantot stratēģiski plānojot uzņēmuma darbību, mārketingu un vadot personālu. Tie ir temati, kas svarīgi ikvienam uzņēmumam, tādēļ prieks, ka izdevies programmu papildināt ar praktiskām nodarbībām un konsultācijām, tādējādi katram apmeklētājam sniedzot atbildes uz tieši viņam interesējošajiem jautājumiem. Turklāt vasara ir īstais laiks, kad mācīties un sagatavoties, lai rudenī īstenotu biznesa uzrāvienu,” komentē semināru vadītājs, uzņēmumu vadības konsultants, biznesa psihologs Jānis Roze.

Pēc katra semināra tā dalībniekiem iespēja saņemt ārpuskārtas individuālas konsultācijas no nozares ekspertiem par jautājumiem, kas saistīti ar semināra tēmu, bet ir pietiekoši individuāli, lai tos pārrunātu diskusijās. Interesējošos jautājumus piespējams iesūtīt uzreiz pēc semināra un nedēļas laikā saņemt izsmeļošas atbildes.

Semināri notiek katru trešdienu no 4. jūlija līdz 1. augustam. Lai pieteiktos dalībai semināru ciklā un uzzinātu vairāk par meistarklasēm, interesenti aicināti sazināties ar biznesa izglītības centru “Biznesa Akadēmija”, rakstot uz info@biznesaakadamija.lv, vai zvanot – 20355559.

Kategorija: Izglītība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply