SEB banka ierindota starp Eiropas Biznesa balvas finālistiem

SEB banka Latvijā ir izvēlēta par vienu no 15 finālistēm, kas nacionālo uzņēmumu kategorijā sacentīsies par iespēju iegūt Latvijas nacionālā čempiona titulu Eiropas Biznesa balvas 2012 ietvaros (European Business Awards 2012). Augstais novērtējums iegūts par sasniegumiem vides un korporatīvajā ilgtspējā.

No 15 finālā iekļuvušajām organizācijām, šī gada rudenī tiks izvēlēti uzņēmumi, kas kļūs par Eiropas Biznesa balvas 2012 nacionālajiem čempioniem. No Latvijas uzņēmumiem finālā iekļuvušas arī tādas organizācijas kā Latvenergo, Tilde, MADARA Cosmetics un citas.

SEB bankas valdes locekle Ieva Tetere: „Ik gadu SEB grupa, tajā skaitā arī SEB Latvijā, arvien lielāku uzmanību pievērš vides un korporatīvajai ilgtspējai. Līdz šim realizēti vairāki ar ilgtspēju saistīti projekti, kuru pamatā ir ilgtermiņa risinājumi un lēmumi. Piemēram, 2012. gads SEB grupā Latvijā ir pasludināts par Zaļo gadu, kura ietvaros vēršam darbinieku, klientu un sadarbības partneru uzmanību uz to, kā varam kļūt videi draudzīgāki ikdienā. Esam gandarīti par Eiropas Biznesa balvas novērtējumu – tas atzīst mūsu centienus, rūpējoties ne vien pa SEB ilgtspējīgu darbību, bet mudinot par to aizdomāties arī mūsu klientus un sadarbības partnerus.”

Eiropas Biznesa balvas atlases procesā piedalījās uzņēmumi no 28 Eiropas valstīm, kā arī Turcijas, Armēnijas, Gruzijas un Kazahstānas. Kopā organizācijas, kas piedalās konkursā, nodarbina vairāk kā 2.7 miljonus cilvēku visā Eiropā un to kopējais apgrozījums pārsniedz 1 triljonu eiro. Plašāka informācija un pilns finālistu saraksts ir pieejams Eiropas Biznesa balvas mājas lapā http://www.businessawardseurope.com/national-finalist/2012.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply