DNB bankas darbinieku bērni iepazīstas ar vecāku darba vietu

Pagājušās nedēļas beigās DNB bankas centrālās administrācijas ēkā Rīgā „Mazo ēnu dienas” ietvaros viesojās gandrīz 150 bankas darbinieku atvases. Lielākā daļa bērnu bija vecumā no diviem līdz septiņiem gadiem, – mazie ciemiņi ar lielu aizrautību iepazinās ar savu mammu vai tētu darba vietu.

Ikvienam bērnam bija iespēja doties ekskursijā pa bankas ēku, iepazīties ar īsta bankomāta darbību, izgatavot savu bankas darbinieka ID karti, kā arī piedalīties dažādās radošajās darbnīcās. Bankas darbinieku atvases varēja aplūkot un atvērt seifu – par godu bērniem tas šajā dienā bija piepildīts nevis ar naudu, bet ar vēl lielākiem dārgumiem – konfektēm. Tāpat bērni apmeklēja bankas prezidenta kabinetu un izmantoja iespēju pasēdēt viņa krēslā pie galda, kur ik dienas tiek pieņemti nozīmīgi lēmumi.

Visa pēcpusdiena tika pavadīta jautrā un sirsnīgā atmosfērā, un viesošanās DNB bankā – mammas vai tēta darba vietā – bija notikums, ko bērni ļoti gaidīja. Dažiem pat pozitīvā notikuma gaidās no rīta nenāca miegs. „Kate piecēlās jau sešos no rīta un nevarēja sagaidīt, kad brauks uz banku,” stāsta Gunda Straume no DNB bankas Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes.

Kā stāsta vecāki, bērni pēc bankas apmeklējuma bijuši jaunu iespaidu pārņemti. Piemēram, Rūdolfam Karsam no Juridiskās pārvaldes pēc „Mazo ēnu dienas” viņa dēls prasījis: „Un tagad es esmu DNB darbinieks? Apsargi mani laidīs iekšā bankā?” Savukārt Kristīne Vilciņa no DNB bankas Mārketinga un komunikāciju pārvaldes stāstā, ka viņas atvase vislielākajā sajūsmā ir bijusi par seifu un tajā atrastajām konfektēm, bet bankā iegūtie baloni vakarā tikuši piesieti pie gultas.

Pēc emocijām un notikumiem bagātās pēcpusdienas DNB bankas darbinieki un viņu atvases kopīgi iestiprinājās piknikā. Mielošanās ar gardumiem notika 11.stāvā un ļāva bērniem palūkoties uz Rīgu no augšas.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply