Subaru jaunākie modeļi tagad pieejami arī Siguldā

Oficiālais Subaru pārstāvis Latvijā “AD REM Auto” Vidzemes un Latgales klientu ērtībām ir radījis iespēju visiem interesentiem ar Subaru automašīnām iepazīties arī Siguldā. Turpmāk jebkuram esošajam un jaunajam klientam Siguldā būs iespējams saņemt visu nepieciešamo informāciju par automašīnas iegādi un remontu.

Aizvadītā gada laikā “AD REM Auto” ir novērojis reģionālo klientu pastiprinātu interesi par Subaru automobiļiem, kas ir pašsaprotama, jo Subaru leģendārā, simetriskā visu riteņu piedziņas sistēma un paaugstinātā caurgājamība ir viss, kas nepieciešams cilvēkiem, kuri diendienā saskaras ar dubļainiem, aizputinātiem un citādi grūti izbraucamiem ceļiem. Arvien vairāk Subaru markas automašīnas Latvijā izvēlas gan uzņēmumi, gan privātpersonas, kuri augsti novērtē šo automašīnu kvalitāti, veiktspēju un universālo pielietojumu. Šīs īpašības visvairāk novērtē lauksaimniecības, mežrūpniecības un būvniecības, kā arī citu līdzīgu nozaru uzņēmumi.

“AD REM Auto” Siguldas nodaļā ir iespējams iepazīties un izmēģināt jaunākos Subaru modeļus, kā arī noformēt dokumentus to iegādei vai pasūtīšanai. Tas nozīmē arī to, ka, ja kārotā automašīna atrodas “AD REM Auto” salonā Dārzciema ielā 60, Rīgā, tad to ir iespējams saņemt Siguldā, Mālpils ielā 2. “AD REM Auto” Siguldas nodaļa interesentiem ir atvērta darbadienās no plkst. 9:00 līdz 18:00, bet sestdienās līdz plkst. 16:00. Izmēģinājuma braucienus iespējams pieteikt arī iepriekš, zvanot uz tālruni: 67365858

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply