59% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka AS „Pasažieru vilciens” valde tika iecelta bez konkursa partiju savtīgu interešu dēļ

Vairāk kā puse (59%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka AS „Pasažieru vilciens” valde tika iecelta bez konkursa partiju savtīgu interešu dēļ. To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, maija beigās veiktais pētījums.

Salīdzinoši retāk (16%) Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka AS „Pasažieru vilciens” valde tika iecelta bez konkursa, lai ātri risinātu problēmas ar pasažieru vilcienu iepirkumu konkursu.

1% Latvijas ekonomiski aktīvi iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka AS „Pasažieru vilciens” valde tika iecelta bez konkursa, tādēļ, ka šie kandidāti bija vislabāk piemēroti amatiem.

1% Latvijas ekonomiski aktīvi iedzīvotāju norādījuši kādu citu iemeslu kādēļ AS „Pasažieru vilciens” valde tika iecelta bez konkursa.

Ceturtajai daļa (23%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem nav viedokļa šajā jautājumā.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply