Tiks rīkots divu dienu seminārs grāmatvežiem kvalifikācijas paaugstināšanai; vēl var pieteikt dalību un saņemt atlaidi

Latvijas zvērinātu revidentu asociācijas Izglītības centrs (LZRA IC) rīkos divu dienu semināru praktizējošiem grāmatvežiem, finanšu direktoriem un revidentiem, kas vēlas papildināt savas zināšanas par grāmatvedības likumdošanas prasībām un to ietekmi uz nodokļu aprēķiniem. Seminārs norisināsies 20. un 21.jūnijā, interesenti tiek aicināti paspēt pieteikt savu dalību.

Seminārā tiks aptverts ļoti plašs jautājumu loks, kam pasniedzēja Ieva Liepiņa pa solim ies cauri, skaidrojot dažādus jaunumus vai problēmsituācijas ar piemēru palīdzību.

Pasniedzēja, zvērināta revidente un sertificēta nodokļu konsultante, ir ar lielu pieredzi pasniedzēja amatā un seminārus grāmatvežiem LZRA Izglītības seminārā lasa jau vairākus gadus.

Arī šogad tiks apskatīti jautājumi: Grāmatvedības posteņu uzskaite, sarežģījumi, konkrētu tipisku un netipisku darījumu grāmatošanā; Pievienotās vērtības un uzņēmumu ienākuma nodokļu aprēķināšanas un uzskaites problēmas; Grāmatvedības un nodokļu likumdošanas prasības, pretrunas un iespējamie risinājumi uzņēmumā un daudzi citi jautājumi.

Lai pieteiktos semināram, interesenti ir aicināti sazināties ar LZRA IC pa tālruni 67223338 vai rakstot e-pastu: lzraic@lzra.lv

Semināra cena līdz 8.jūnijam Ls72 + PVN; pēc 8.jūnija cena Ls 92 + PVN

Kategorija: Izglītība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply