Swedbank iepazīstina ar Eiropā pirmo bankas filiāli sociālajos medijos

Swedbank šodien prezentēja filiāli portālā Draugiem.lv, kas ir Eiropā pirmā virtuālā bankas filiāle sociālajos tīklos. Šajā filiālē ikviens Draugiem.lv lietotājs varēs ātri, ērti un droši saņemt finanšu konsultācijas par savām naudas lietām tiešsaistē pie Swedbank speciālistiem. Swedbank virtuālā filiāle klientiem durvis vērs piektdien, 1.jūnijā.

“Priecājamies, ka veiksmīgi uzsāktā sadarbība ar Draugiem.lv mums ir ļāvusi vērt durvis bankas filiālei sociālajā tīklā. Digitālais laikmets rosina ne tikai jaunus saziņas veidus, bet arī jaunu profesiju rašanos, apvienojot attālināto komunikāciju un pakalpojumu sniegšanu ar cilvēcisko faktoru. Tāpēc līdz ar virtuālās filiāles izveidi ir radusies arī jauna profesija – finanšu konsultants sociālajā vidē,” saka Ģirts Bērziņš, Swedbank Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs un valdes loceklis Latvijā.

Swedbank lapai Draugiem.lv ir visvairāk sekotāju starp korporatīvajiem profiliem – 160 323, kas ir ievērojami vairāk par iedzīvotāju skaitu Latvijas otrajā apdzīvotākajā pilsētā Daugavpilī. Tāpēc Swedbank, mainoties līdzi laikam, dodas tur, kur ir tās klienti, un piedāvā risināt klienta finanšu jautājumus arī digitālajā vidē.

“Draugiem.lv ar 1,2 miljoniem lietotāju ir “lielākā Latvijas pilsēta”. Swedbank filiāles atrodas visās nozīmīgās vietās Latvijā, un tāpēc tikai loģisks solis ir apkalpot savējos tur, kur viņi pavada laiku. Swedbank ir lielisks piemērs ikvienam uzņēmumam, kā pareizi izmantot mūsdienu ikdienas neatņemamo sastāvdaļu – sociālos medijus: draudzēties un sarunāties ar saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem viņiem ierastā vidē un valodā. Ceram, ka Swedbank piemērs dos motivāciju arī citiem uzņēmumiem apkalpot savus klientus tā, kā to vēlas klienti, nevis pats uzņēmums, ” – saka Jānis Palkavnieks, Draugiem.lv runasvīrs.

Jaunajā Draugiem.lv filiālē Swedbank klienti varēs saņemt tiešsaistes konsultācijas par ikdienas norēķiniem, uzkrājumiem, aizņēmumiem, apdrošināšanu un citiem finanšu jautājumiem.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply