Electrolux radījis par 25 % ietilpīgāku kombinētā tvaika cepeškrāsni ar lielākajām tirgū pieejamajām cepamām paplātēm

Vairāk nekā 90 gadu pieredze restorānu virtuvju iekārtošanā, tajā skaitā teju pusē Eiropas Michelin zvaigžņoto pavāru darba vietās, iedvesmojusi Electrolux radīt jaunu kombinētā tvaika cepeškrāsni mājsaimniecībām – CombiSteam Deluxe. Tā ir par 25 % ietilpīgāka un cepamās paplātes izmērs ir par piektdaļu lielāks, cepeškrāsns izmēram saglabājoties līdzšinējam. Tas nozīmē, ka, gatavojot draugiem vai lielākai ģimenei, vienā cepšanas reizē varēs uztaisīt vairāk ēdiena, jo visas smalkmaizītes un cepumi ietilps vienā pannā. Būtiski mainījies arī cepeškrāsns dizains. CombiSteam Deluxe ir viens no Electrolux jaunās kolekcijas Inspiration Range produktiem.

Domājot par lietotāju ērtību, Electrolux kombinētā tvaika cepeškrāsns aprīkota vēl ar vairākām būtiskām funkcijām, ko līdz šim varēja izmantot tikai profesionālo virtuvju pavāri restorānos. Īpaši izceļama ir jaunā plauktu sistēma ar deviņiem līmeņiem, kas nodrošina iespēju gatavot vairākus ēdienus vienlaicīgi – nebūs vairs jāgaida, kamēr izcepsies plātsmaize, lai varētu gatavot cepumus, cepeti, tvaicētus dārzeņus un citus ēdienus.

Jau iepriekšējiem modeļiem bija pieejama termozonde ēdiena iekšējās temperatūras mērīšanai, taču tagad īpaši domāts arī par tās ergonomiskumu. Termozonde būs lielisks palīgs tiem, kas vēlas izmēģināt jaunas, šefpavāru ieteiktas vai šovos noskatītas receptes, lai noteiktu ēdiena, piemēram, gaļas un sacepumu, gatavību.

Kombinētā tvaika cepeškrāsnī iespējams ēdienu gatavot, izmantojot kādu no 15 karsēšanas veidiem, seši no tiem ir ar tvaiku, līdz ar to iespējams pagatavot sākot no cūkgaļas cepeša ar kraukšķīgām maliņām beidzot ar tvaicētu sulīgu foreli. Šāda iespēja īpaši iepriecinās tos, kas vēlas ēst veselīgi, un pagatavošanu veikt ātri.

Lai iedvesmotu cilvēkus mājās gatavot biežāk, nedomājot par to, cik ilgi pēc vakariņu gatavošanas būs jātīra cepeškrāsns, Electrolux ierīci aprīkojuši ar tīrīšanas funkciju ar tvaiku. Tvaiks mīkstina ēdienu atliekas, kā rezultātā nekas vairs nav jākasa un jāberž, un tīrīšanai nav jāatvēl tik daudz laika.

Pielāgojoties Latvijas tirgum, cepeškrāsns izvēlne ir pieejama gan latviešu, gan krievu valodā.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply