Cilvēki aktīvi izmanto iespēju aizņemties naudu bez papildus komisijas maksas

Līdz ar iespēju pirmo kredītu aizņemties bez komisijas maksas, par to papildus neko nemaksājot, strauji pieaudzis maza apjoma aizņēmumu skaits, liecina Ātrā SMS kredīta apkopotie dati.

Ātrā SMS Kredīta (www.atrais.lv) datu bāzē ik dienas reģistrējas arvien jauni interesenti, kas vēlas aizņemties nelielus naudas apjomus savu ikdienas vajadzību apmierināšanai. Tā kā katram cilvēkam pirmo kredītu iespējams aizņemties bez maksas jeb nemaksājot komisiju – atdodot tieši tik pat naudas, cik aizņemas, cilvēki izmanto šo iespēju, lai izdarītu sen kārotus pirkumus, noorganizētu pasākumus vai izmantotu līdzekļus norēķiniem par komunālajiem pakalpojumiem, atdotu parādus.

“Šobrīd populārākie kredītu ņemšanas iemesli ir saistīti ar skolnieku un studentu izlaidumi, kas prasa papildus līdzekļus. Tāpat palēnām sākas arī vasaras sporta un atpūtas sezona, tādēļ cilvēki labprāt izmanto iespēju aizņemties naudu, īpaši ja ir pārliecināti, ka viņiem nebūs jāmaksā procenti, šo summu atdodot,” skaidro „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Nereti mazie aizdevumi cilvēkiem asociējas ar darījumiem, kas paredz lielu pārmaksu, naudu atdodot, taču Ātrais.lv vēlas lauzt šo stereotipu, nākot pretī ikvienam, kam nepieciešami papildus līdzekļi. Pirmais kredīts, lai arī kādā apjomā tas būtu, pieejams bez komisijas maksas. Iedzīvotāju liela interese liecina, ka šāda iespēja tiek augstu novērtēta.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.

Plašāku informāciju par Ātro SMS kredītu un tā perspektīvām iespējams iegūt šeit: http://www.atrais.lv.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply