Swedbank 1.jūnijā atklās filiāli Draugiem.lv

Šo piektdien, 1.jūnijā, Swedbank atklās virtuālo filiāli portālā Draugiem.lv, kas būs Eiropā pirmā virtuālā bankas filiāle sociālajos tīklos. Filiāle Draugiem.lv lietotājiem ļaus ātri, ērti un droši tiešsaistē saņemt finanšu konsultācijas par savām naudas lietām pie Swedbank speciālistiem.

“Esam beiguši sagatavošanās darbus, lai 1.jūnijā durvis varētu vērt Swedbank filiāle Draugiem.lv, kas pirmā Eiropā iezīmēs banku nākotnes darbības modeli, paplašinot to finanšu jautājumu klāstu, ko klienti var kārtot attālināti. Jaunās filiāles darbinieki ir izgājuši īpašu apmācību kursu, lai varētu tiešsaistē piedāvāt tikpat izcilu apkalpošanu kā jebkurā Swedbank klientu apkalpošanas centrā, tādējādi ļaujot klientam novērtēt ērtības, ko sniedz mūsdienu iespējas – saņemt kvalitatīvu finanšu konsultāciju jebkur, kur ir internets. Aicinām visus Draugiem.lv lietotājus piektdien apmeklēt un izmēģināt jauno Swedbank virtuālo filiāli,” saka Inese Griķe-Ukstiņa, Swedbank filiāles Draugiem.lv vadītāja.

Swedbank lapai Draugiem.lv ir visvairāk sekotāju starp korporatīvajiem profiliem – 160 323, tāpēc banka, mainoties līdzi laikam, dodas tur, kur ir tās klienti, un piedāvā risināt klienta finanšu jautājumus arī digitālajā vidē.

Draugiem.lv filiālē Swedbank klienti varēs saņemt tiešsaistes konsultācijas par ikdienas norēķiniem, uzkrājumiem, aizņēmumiem, apdrošināšanu un citiem finanšu jautājumiem.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply