Kurzemnieki izvēlēs labākos no labākajiem veikalniekiem

Laika posmā no 25.maija līdz jūlija beigām viens no ELVI franšīzes partneriem nacionālais uzņēmums „Linde Pārtika”, sadarbībā ar Eiropas Parlamenta ETP grupas deputāti Inesi Vaideri, rīko konkursu, kura mērķis ir apzināt profesionālākos un pretimnākošākos veikala darbiniekus pircēju un kolēģu skatījumā. Konkurss norisināsies 19 SIA „Linde Pārtika” veikalos, no kuriem lielākā daļa atrodas Kurzemē.

Konkursa mērķis ir paaugstināt darbinieku motivāciju un stimulēt ieinteresētību centīgam darbam, kā arī noskaidrot labākos darbiniekus pircēju un kolēģu vērtējumā. „ELVI veikalu tīkls šobrīd ir viens no straujāk augošajiem mazumtirgotājiem Latvijā. Uzņēmuma apgrozījums pirmajā ceturksnī audzis par 20%, salīdzinot ar tādu pat periodu pērn, savukārt ELVI veikalu skaits pārsniedzis astoto desmitu. Tas iespējams pateicoties veiksmīgi izvēlētajam biznesa modelim – franšīzei, kā arī kopīgam kolektīva darbam ikdienā,” skaidro SIA „Pārtikas Tirdzniecības Apvienība” komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Konkursa patronese Inese Vaidere ir pārliecināta, ka šāds konkurss ne tikai satuvina pircējus un veikala darbiniekus, bet arī vairo tik svarīgās pozitīvās emocijas: „Patiesi priecājos par šādu kopīgu projektu, kas ļauj iepazīt sava darba labākos veicējus. Esmu vienmēr uzsvērusi, ka Latvijas vislielākā bagātība ir cilvēks – tas, kurš prot radīt, ražot un nobaudīt sava darba augļus. Tāpēc esmu gandarīta, ka spējam ne tikai priecāties un lepoties par īsteni latvisko darba mīlestību un tikumu, bet arī to novērtēt, ļaujot pašmāju uzņēmējiem pārliecinošāk strādāt savā nozarē. Ar labiem darbiniekiem un patiesu centību darbā ceļš uz panākumiem kļūst vieglāks un līdz ar to arī atbalsts valsts izaugsmei – spēcīgāks!”

Ikviens SIA „Linde Pārtika” veikalu pircējs ir aicināts aizpildīt anketu un novērtēt viņaprāt labāko darbinieku. Pēc pircēju balsojuma beigām, konkurss norisināsies kolēģu vidū. Noslēdzoties konkursam, vasaras izskaņā 13 labākie no labākajiem iegūs iespēju vēl 2012. gadā viesoties pie Latvijas deputātes Ineses Vaideres Eiropas Parlamentā Briselē. Savukārt radošāko anketu autori saņems pārsteiguma balvas.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply