Maskavā atvērts jau otrais Latvijas pārtikas preču stends „Rižskij dvorik”; pārdošanas apjomi pieaug

Vakar Maskavā tirdzniecības tīkla “Alije parusa” veikalā „Begovaja”, Horoševskajas šosejā 6, atklāts Rīgā un Latvijā ražotu pārtikas preču stends “Rižskij dvorik”. Tas ir jau otrais stends „Rižskij dvorik” tirdzniecības tīklā „Alije parusa”.

Pirmais „Rišskij dvorik” stends Maskavā tirdzniecības centrā „Ščuka” (Ščukinskaja iela 42) kopš pagājušā gada darbojas ar ievērojamiem panākumiem. KADA ADRESE? Katru nedēļu uz Maskavu dodas krava ar svaigu produkciju, un pārdošanas apjomi aug. Projekta ietvaros pārtikas produkti tiek pārdoti vēl desmit tīkla „Alije parusa” veikalos. Pieaug arī to Latvijas ražotāju skaits, kas ir pārstāvēti „Rizškij dvorik” stendos. Plānots, ka jau šovasar stendi tiks atvērti vēl vienā Maskavas lielveikalu ķēdē.

Latvijā ražotās produkcijas veikala stendi ir noformēti ar Vecrīgas skatiem, Rīgas centram raksturīgām laternām un citiem elementiem, kas atgādina Vecrīgas pagalmu.

“Rižskij dvorik” stendos Maskavas iedzīvotāji var iegādāties piena produkciju, tai skaitā jogurtus, sviestu, biezpienu, sieru, skābo krējumu, maizi, cepumus, gaļas izstrādājumus, dzērienus, ūdeni, zivju konservus, sukādes, šokolādes izstrādājumus un citus saldumus, miltus, graudu pārslas, mērces, dārzeņu konservus, čipšus, Latvijas balzāmu un arī keramikas izstrādājumus.

“Rīgas pašvaldība mērķtieīcgi veido ekonomiskās attiecības ar Krievijas reģioniem. Vienmēr, tiekoties ar kaimiņvalsts pilsētu un reģionu vadītājiem, mēs aizstāvam mūsu uzņēmēju intereses. Arī aktīva Rīgas reklāmas kampaņa, ko uzsākām pirms trīs gadiem, un Krievijas tūristu skaita pieaugums Latvijas galvaspilsētā nodrošina pastiprinātu interesi par Latvijā ražotiem produktiem Maskavā un Krievijas reģionos,” saka Rīgas domes priekšsedētājs Nils Ušakovs.

„Pagājušajā nedēļā ar Pleskavas gubernatoru A.Turčaku apspriedām līdzīgu stendu atvēršanu Pleskavas lielveikalos, Latvijas un Krievijas uzņēmēji un apgabala administrācija jau uzsākuši pārrunas par projekta realizāciju,” viņš norāda.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply