Laiž klajā īpašu dabīgā minerālūdens „Mangaļi” sēriju un aicina rūpēties par Latvijas upju tīrības saglabāšanu

Sākot ar šī gada maiju klajā laista īpaša dabīgā minerālūdens „Mangaļi” sērija, lai atbalstītu „MANGAĻI dabas fonds” aktivitātes Latvijas upju un strautu tīrības saglabāšanai.

Par katru pārdoto jaunās dabīgā minerālūdens sērijas vienību 1 santīms tiks novirzīts „MANGAĻI dabas fondam”.

Jaunās sērijas dabīgais minerālūdens „Mangaļi” pieejams lielākajās tirdzniecības vietās visā Latvijā.
Ar „MANGAĻI dabas fonds” atbalstu jau īstenots projekts „Liec upē akmeni!” Kivuļurgas upes straujteces palielināšanai.

Inese Rone, „MANGAĻI dabas fonda” idejas autore un projekta iniciatore: „Gluži tāpat kā mēs varam lepoties ar ūdens resursu bagātību – vairāk nekā 12 000 upēm un strautiem, Latvija var lepoties arī ar dabīgo minerālūdeni „MANGAĻI”, kas ir pirmais Latvijā ražotais reģistrētais dabīgais minerālūdens un ko ražo jau vairāk nekā 15 gadus.

Ar mērķi rosināt sabiedrību rūpēties par Latvijas ūdeņu tīrību dabīgais minerālūdens MANGAĻI sadarbībā ar Latvijas vides ekspertiem izveidojis „MANGAĻI dabas fondu”, kura misija ir izglītot un informēt iedzīvotājus par Latvijas ūdens resursu bagātību. Lai atbalstītu „MANGAĻI dabas fonds” aktivitātes klajā laista īpaša dabīgā minerālūdens sērija, sniedzot iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam iegultīt projektā arī savu artavu.”

Inese Rone uzsver, ka šogad izveidotā „MANGAĻI dabas fonda” mērķis ir rūpēties par Latvijas ūdens resursiem, to tīrības un dzidruma saglabāšanu. „MANGAĻI dabas fonds” izveidots pēc dabīgā minerālūdens „MANGAĻI” iniciatīvas, sadarbojoties ar vadošajiem Latvijas vides ekspertiem, lai rosinātu sabiedrību rūpēties par Latvijas ūdeņu tīrību.

Šogad „MANGAĻI dabas fonds” īpašu uzmanību pievērsīs Latvijas mazajām upēm un strautiņiem, tostarp īstenojot projektu „Liec upē akmeni!”, kas paredz stratēģisku akmeņu izvietošanu, tā veidojot straujteces un piesaistot papildu skābekli, rezultātā palielinot upju pašattīrīšanās spējas. Tas ir mehānisms, kā cilvēks, uzlabojot upju dabiskās funkcijas, spēj palīdzēt upēm pašattīrīties, saglabāt to dzidrumu un nodrošināt tajās lielāku bioloģisko daudzveidību.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply