SEB banka atkārtoti saņem zelta novērtējumu Ilgtspējas indeksā

Piektdien, 25. maijā, Ilgtspējas indeksa iniciatīvas ietvaros tika paziņoti Latvijas ilgtspējīgākie uzņēmumi. SEB banka noturējusi savu augsto pozīciju un arī šogad iekļuvusi Zelta grupā, apliecinot, ka ir viens no ilgtspējīgi domājošākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas savā darbībā demonstrē korporatīvās atbildības aspektus.

Šī gada “Ilgtspējas indeksā” piedalījās 75 uzņēmumi, bet indeksa slieksni sasniedza 46 dalībnieki, no tiem apliecinājumu par atbilstību bronzas kategorijai saņēma 9 uzņēmumi, sudraba kategorijai – 29, 7 no dalībniekiem iekļuvuši indeksa Zelta kategorijā, bet viens tika Platīna kategorijā.

Kopā ar SEB banku Zelta grupā šogad iekļuvuši: Electrolux Latvia Ltd., Latvenergo, Latvija Statoil, Neste Latvija, Rimi Latvija un Swedbank. SEB banka un Statoil starp šiem ir vienīgie uzņēmumi, kuri arī aizvadītajā gadā ieguva Zelta kategoriju.

SEB bankas prezidents Ainārs Ozols: „Ilgtspējas indeksu uzskatām par nozīmīgu atskaites punktu mūsu biznesa ilgtspējas attīstībā, kurš darbojas kā ikgadēja „veselības pārbaude”, lai izvērtētu mūsu darbības praksi. Arī 2011. gadā SEB banka saņēma augsto vērtējumu un tika iekļauta Zelta kategorijā. Šogad ir dubults prieks, ka esam „noturējuši zeltu”. Tas ir bijis iespējams, pateicoties mūsu darbinieku un sadarbības partneru ieguldītajai enerģijai un nozīmīgajam darbam. Taču mēs nestāvam uz vietas, šogad esam ieplānojuši vairākas jaunas iniciatīvas, no kurām dažas jau esam īstenojuši līdz šim, bet vairāku ieceru piepildīšana vēl ir tikai priekšā.”

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply