Jānis Stībelis uzstāsies festivālā „Pestivals” un aicina uzsmaidīt

Vienmēr pozitīvais, tikko savu jaunāko albumu „Summer City” prezentējušais daudzpusīgais mūziķis Jānis Stībelis uzstāsies festivālā „Pestivals” 28. jūlijā Mežaparkā Lielajā estrādē, papildinot iepriekš nosaukto latviešu mākslinieku sarakstu.

Festivālā, kurā dalību apstiprinājuši latviešu mākslinieki „PeR”, „Musiqq”, „Triānas Parks” un „Grafomāns & Fakts”, kā arī ārzemju viesi – ASV Hip-Hop mūziķis B.o.B, R&B stila pārstāvis Lloyd, rumāņu grupa „Akcent”, igauņu „Vanilla Ninja” un lietuviešu „KeyMono”, kā savu Latvijā lielāko uzstāšanos šovasar sniegs Jānis Stībelis.

„Jānis Stībelis, tāpat kā festivāls „Pestivals”, ir par prieku, patiesumu, pozitīvu garu un smaidiem, tādēļ līdz ar Jāņa dalības apstiprināšanu festivālā aicinām cilvēkus uz priecīgo dienu – nosauksim 30. maiju par patiesa prieka dienu! Viss, kas jādara, lai tajā piedalītos – jāpasmaida pretimnācējiem vai braucējiem, blakusesošajiem. Pārbaudīsim, cik Latvija paliks gaišāka, ja visi aktīvi iesaistīsies,” uz akciju aicina festivāla galvenais organizators Aivars Līpenītis.

Jānis Stībelis klausītājiem nodevis kopumā astoņus albumus latviešu, krievu un angļu valodā, 2002. gadā ieguvis laureāta statusu konkursā „Jaunais Vilnis”, aktīvi koncertē Baltijā, Krievijā, ASV un Eiropā. Festivālā „Pestivals” uz SMScredit.lv Lielās skatuves mākslinieks, pilnā koncertsastāva pavadīts, izpildīs labākos skaņdarbus, kā „Glāze piena”, „Pozitīvs”, jaunāko singlu „Summer City” un citus.

„Esmu priecīgs uzstāties šajā jaunajā un daudzsološajā festivālā, līdzās ar vieniem no ietekmīgākajiem populārās mūzikas pārstāvjiem pasaulē,” tā Jānis Stībelis.

Festivālu organizē aģentūra „magicFIB”, mājas lapa – www.pestivals.lv, biļetes – „Biļešu Servisa” tīklā, šobrīd zemākā cena ierobežotam biļešu skaitam – 23 Ls.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply