10.starptautiskā labdarības moto brauciena dalībnieki atzinīgi novērtē Rīgas Motormuzeju un Biķernieku komplekso sporta bāzi

Pirmdien, 28.maijā, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Rīgas Motormuzejā (RMM) un Biķernieku kompleksajā sporta bāzē (BKSB) viesojās 10.starptautiskā labdarības moto brauciena „Eurobiker Luxembourg 2012” dalībnieki un kopā ar viņiem – bērni no Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centra.

Motociklistus sagaidīja CSDD direktora vietnieks Ģirts Rorbaks un RMM direktors Aivars Aksenoks. „Eurobiker Luxembourg” prezidents Michel Turk un brauciena dalībnieki atzinīgi novērtēja RMM un BKSB darbību, kā arī iespēju klātienē iepazīt unikālos un vēsturiskos spēkratus un trases piedāvātās iespējas. Turklāt gan šim braucienam, gan muzejam, Biķernieku trasei un CSDD kopumā ir līdzīgi mērķi, kas saistīti ar atbalstu bērnu un jauniešu izglītošanai ceļu satiksmes drošības jomā un satiksmes drošībai kopumā.

RMM un BKSB apmeklējuma laikā „Eurobiker Luxembourg” dalībnieki no Luksemburgas, Vācijas, Francijas, Beļģijas, Latvijas un citām valstīm sagādāja pārsteigumu bērniem no Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centra, izvizinot viņus ar saviem braucamajiem pa Biķernieku trasi. Tāpat visiem pasākuma dalībniekiem – gan ārvalstu viesiem, gan jauniešiem bija sagādāta ekskursija pa Motormuzeju un Biķernieku komplekso sporta bāzi, kā arī iespēja iepazīties ar to piedāvātajām izglītošanās iespējām ceļu satiksmes drošības jomā.

Rīgas Motormuzeju par pieturvietu brauciena organizatori izvēlējās pēc brauciena plānošanas un tā apmeklējuma jau šī gada pavasarī. Braucienā piedalās apmēram 100 dalībnieki no dažādām Eiropas valstīm, kuri ar vairāk nekā 60 motocikliem dodas labdarības tūrē no Drēzdenes uz Maskavu. Pasākumam pievienojas arī apmēram desmit Latvijas Motoklubu asociācijas pārstāvji.

Labdarības brauciens sākās 24.maijā, Drēzdenē (Vācija), pirmdien Rīgā tas ieradās no Kauņas (Lietuvā), bet otrdien, 29.maijā, dosies uz Veļikije Luki (Krievija). Plānots, ka starptautiskā labdarības tūre noslēgsies 3.jūnijā Maskavā (Krievija). Vairāk informācija par moto braucienu: http://www.eurobiker.lu/en.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply