“Nacionālā Mediju Grupa” publisko tās apvienotos mediju resursus

Lai padarītu informāciju par Nacionālās Mediju Grupas (NMG) medijiem ērtāk uztveramu, plašāku un pieejamāku ikvienam interesantam, no šodienas, 22. maija, oficiāli darbu sāk NMG jaunā interneta vietne – www.nmg.lv.

Nacionālā Mediju Grupa ir strauji augošs interneta mediju tīkls, ko veido plaša spektra, dažādu specifikāciju interneta portāli, sākot no biznesa, turpinot ar sociālajiem, sporta un beidzot ar izklaides interneta resursiem. Piedāvājot visu aktuālāko informāciju, ērtu pieeju un neredzētus tehniskus risinājumus, NMG mediji izpelnījušies lietotāju atzinību.

“Nacionālās Mediju Grupas mērķis ir nodrošināt interneta lietotājiem ar dažādām interesēm plašas informācijas iegūšanas iespējas, turklāt lielu uzmanību pievēršot strukturētu, objektīvu un tehnoloģiski ērti skatāmu ziņu veidošanai. Esam radījuši alternatīvu esošajiem interneta mediju tīkliem un turpināsim strādāt, lai gan saturiski, gan tehnoloģiski NMG portālus padarītu par pieejamākajiem un plašāko auditoriju aptverošiem interneta medijiem Latvijā,” atzīmē NMG vadītājs Alberts Jodis.

NMG apvieno gandrīz 100 biznesa, nozaru, sporta un izklaides portālus, kā arī interneta projektus, kas ik dienu piesaista aptuveni 400 000 plašu auditoriju. Jaunajā mājas lapā iespējams iepazīties ar medijiem, to specifiku, kā arī saņemt informāciju par NMG kopumā, tās galvenajām vērtībām un mērķiem.

Joprojām norit darbs pie NMG interneta vietnes tehniskas un saturiskas uzlabošanas, tādēļ sabiedrība regulāri tiks informēta par jaunumiem un iespējām.

Kategorija: Mediji
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply