Cherry.lv un CityLife.lv izsludina Ceļotāju nedēļu

Kolektīvās iepirkšanās portāli Cherry.lv un CityLife.lv, kas nesen kā paziņojuši par savu apvienošanos, pirmo reizi Latvijā kopīgi izsludina Ceļotāju nedēļu, kuras ietvaros būs iespējams iegādāties iepriekš nebijušus un unikālus piedāvājumus piedzīvojumiem mūsmājās un ārzemēs ar pievilcīgām atlaidēm līdz pat 75% no sākuma cenas. No 22. līdz 28. maijam abos portālos kuponus varēs nopirkt ceļojumiem uz Sanktpēterburgas Baltajām naktīm, Slovākijas saulgriežu svētkiem, Ungārijas termālajiem baseiniem un citām Eiropas valstīm, kā arī, piemēram, braucienam ar buru kuģi pa Daugavu, paraplāna lidojumam vai Centrāltirgus slēpto kambaru ekskursijai Rīgā un citiem. Turklāt tiem ceļotājiem, kas izvēlas savus maršrutus plānot paši, portāli piedāvās iegādāties kuponus degvielai ar ievērojamu atlaidi.

Pirmo reizi kolektīvās iepirkšanās portālu vēsturē ir iespējams iegādāties kuponus plašam ceļojumu piedāvājumu klāstam ne tikai uz ārzemēm, bet arī visā Latvijā. Iedzīvotāji, piemēram, aicināti doties braucienā ar jaunatklāto Valmieras ūdens tramvaju pa Gauju vai piedalīties kartingu sacensībās Cēsīs, laivu pārbraucienā no Līgatnes uz Siguldu, apmeklēt Kara muzeju Sventes muižā vai Govju parādi Ventspilī. Īpašs piedāvājums ir arī unikālām brīvdienām ZOO „Rakšos”, kur būs iespējams doties pastaigā ar lamu vai jāt ar kamieli. Turklāt portālos ir iekļauti arī naktsmītņu piedāvājumi, piemēram, Valmieras viesu namā „Avoti”, „Kolonna Hotel” Cēsīs un Rēzeknē, Sventes muižā, Liepājas prestižajās naktsmītnēs „Promenāde”, „Kolumbs” un „Līva”, kā arī vairākos citos.

„Domājot par visiem tiem, kam darba dunā nav sanācis saplānot savas brīvdienas, lai gan vasara jau klauvē pie durvīm, esam izsludinājuši Ceļotāju nedēļu. Apkopojām unikālus, iepriekš nebijušus piedāvājumus ar demokrātiskām cenām, sniedzot visplašāko izvēli gan mierīgai ekskursijai nedēļas nogalē, gan aizraujošam piedzīvojumam nedēļas garumā. Savukārt tos, kam ceļojums jau saplānots un kā transporta līdzeklis ir izvēlēta mašīna, mēs aicinām rīkoties taupīgi un iegādāties īpašo kuponu degvielai,” stāsta Ance Rancāne, kolektīvās iepirkšanās portāla CityLife.lv mārketinga vadītāja.

Rīdziniekiem un pilsētas viesiem kolektīvās iepirkšanās portālos sarūpēta, piemēram, iepriekš nebijuša ekskursija pa Centrāltirgus noslēpumainajiem pagrabiem, kas agrāk kalpojuši kā cepelīnu noliktavas, vai brauciens pa Daugavu ar buru kuģi, kas pirmo reizi atceļojis uz Rīgu no Tallinas. Savukārt ekstrēmu piedzīvojumu meklētājiem prieku sagādās lidojums ar paraplānu pār Rīgu.

Ceļotāju nedēļas ietvaros brīvdienu piedāvājumus var iegādāties arī braucieniem ārpus Latvijas robežām, piemēram, Vichy akvaparka apmeklējumam Lietuvā, tematiskajam braucienam „Livonijas ordeņa un Krievijas cara ceļš Tallinā”, kā arī ekskursijām uz Ziemeļitāliju, Gruziju, Turciju, Horvātiju, Ungāriju un Slovēniju. Piedāvājumos iekļautas transporta izmaksas, kā arī nakšņošana.

Savukārt tiem, kas ceļošanai izvēlas savu automašīnu, portāli Cherry.lv un CityLife.lv ir sagādājuši piedāvājumu degvielai. Sadarbībā ar degvielas vairumtirgotājiem Sumata un Latvijas Nafta, iegādājoties 95 markas benzīna kuponu, degvielu būs iespējams iegadāties par lētāku cenu.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply