Sixt auto noma papildina autoparku ar 120 jaunām automašīnām

Paplašinot uzņēmējdarbību Baltijā, viens no vadošajiem auto nomas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā Sixt auto noma papildina savu autoparku ar 120 jaunām automašīnām īstermiņa auto nomas vajadzībām Baltijā.

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs: “Viena no Sixt prioritātēm arī šogad ir palielināt auto nomas tirgus daļu Baltijā, piedāvājot klientiem jaunas automašīnas un kvalitatīvus auto nomas pakalpojumus. Kā zināms, Sixt ir vācu izcelsmes kompānija un vēsturiski uzņēmumam ir ļoti laba sadarbība ar tādiem auto ražotājiem kā BMW, Volkswagen un citiem. Papildinot savu autoparku, Sixt spēs nodrošināt vislabākos mobilitātes pakalpojumus pat visizvēlīgākajiem klientiem – tā, piemēram, ekonomisku auto cienītājiem būs iespēja iznomāt jaunāko Volkswagen ražotāja piedāvāto auto – VW Up!, savukārt BMW cienītājiem būs iespēja izbraukt ar jauno un dinamisko BMW 3.sērijas auto, kas pārdošanā ir pavisam nesen. Protams, esam padomājuši arī par vidējās klases auto cienītājiem un piedāvāsim iecienītākās markas automašīnas – VW Passat un Toyota Avensis. Premium klases auto nomas klientiem piedāvāsim iespēju iznomāt BMW 5.sērijas auto.”

Sixt autoparku papildinās BMW, Volkswagen, Toyota, Opel un Ford marku automašīnas. 2011. gadā Latvijā Sixt auto nomā vispieprasītākās bija ekonomiskās un kompaktklases automašīnas, savukārt pārējo apjomu sastādīja vidējās un Premium klases automašīnas, kā arī miniveni. Sixt auto nomas klienti ir ārvalstu uzņēmēji un tūristi no tādām valstīm kā Vācija, Krievija, Nīderlande, Lielbritānija un citas.

Sixt turpina nostiprināt savas pozīcijas Baltijas tirgū. Pašlaik uzņēmums auto nomās Baltijā piedāvā vairāk nekā 200 automašīnu ne vecākas par 2 gadiem. Sixt auto nomas biroji atrodas visās Baltijas valstu galvaspilsētās – Rīgā, Tallinā un Viļņā, kā arī šo pilsētu lidostās. 2012. gada aprīlī Sixt atvēra jau trešo auto nomas biroju Rīgā, tādējādi Baltijā tagad ir septiņi auto nomas punkti – trīs Latvijā, pa diviem Lietuvā un Igaunijā. Tuvākajā laikā Sixt plāno atvērt auto nomas birojus arī citās Latvijas lielākajās pilsētās.

Šogad Sixt atzīmēs savu 100 gadu jubileju. Vēsturiski Sixt ir svarīgi ne tikai nodrošināt premium klases auto nomu par izdevīgu cenu, bet arī sniegt papildu iespējas sadarbībā ar kompānijas partneriem visā pasaulē.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

One Response to “Sixt auto noma papildina autoparku ar 120 jaunām automašīnām”

  1. Džuris
    oktobris 24, 2012 at 10:04 am #

    Vienmēr esmu bijis apmierināts ar sixt auto nomas servisu un pakalpojumu kvalitāti, te arī ieraksts manā blogā par sixt auto nomas pakalpojumiem – http://e-rent.lv/sixt-auto-noma

Leave a Reply