Sievietes aktīvi izmanto iespēju apgūt pozitīvās domāšanas metodes un sevi pilnveidot

Kā liecina lielā izrādītā interese par pozitīvās domāšanas semināra “Būt laimīgam ir vienkārši” un “Ievads Biodejā” apmeklējumu, sievietes šajā pavasarī aktīvi domā par iespējām veltīt laiku sev, uzzināt ko jaunu, izglītoties, pilnveidoties un tādējādi uzlabot savas dzīves kvalitāti.

“Pavasaris ik gadu ir laiks, kad vēlamie un apņemamies sākt kaut ko jaunu, vairāk domāt par savu un ģimenes veselību, atbrīvoties no negatīvām domām un atvērties, taču nereti rodas dažādi šķēršļi, kas šīs saistās apņemšanās neļauj īstenot. Šādos gadījumos sievietei ir nepieciešams atbalsts un līdzīgi domājošo kompānija, ka arī praktiskas zināšanas, kā noturēt pozitīvismu. Un pēc tam jau tas ir treniņa jautājums, lai mēs dzīvotu laimīgāk,” atzīmē pozitīvās domāšanas semināru vadītāja Guna Svence.

Lai šajā pavasarī modinātu Latvijas sabiedrībā optimismu un dzīvesprieku, kā arī padarītu Latvijas sievietes starojošākas un apmierinātākas ar dzīvi, Latvijas Dāmu klubs dod iespēju pozitīvās psiholoģijas semināru “Būt laimīgam ir vienkārši un Ievads Biodejā” apmeklēt ikvienai sievietei, kas vēlas piedzīvot pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

Šajā kursā klausītājiem būs iespēja iepazīties ar pozitīvās domāšanas nosacījumiem no prāta un izziņas viedokļa, kā arī no emocionālā un psihofizioloģiskā viedokļa. Pozitīvā psiholoģija apskata tādus tematus kā dzīves labizjūta; pozitīvās domāšanas pašvadība/metodes; uztveres maiņa domāšanā; kā pozitīvo domāšanu ietekmē vecumposms, dzimums, vajadzības, personības īpašības, laimes formula; flow – radošums, pacēlums, kad prātu un arī ķermeni pārņem laimes sajūta, piepildījums, garīgs pacēlums; cik daudz varam ietekmēt savas emocijas; prāta atslābināšanas metodes un pozitīvā bioķīmija ķermenī un elpošana.

Tāpat semināra apmeklētajam būs iespēja iegūt jaunu pieredzi, uzzināt, kas ir biodeja un kā tā ietekmē mūsu labsajūtu, uzlabo komunikāciju, dziedē un uzlabo attiecības ar apkārtējiem. Biodeja ir dziedējoša tehnika, tā balstās uz iekšēju pārdzīvojumu, kas rodas no kustībām, mūzikas, dejas un satikšanās ar citiem grupā. Šī tehnika izceļ priekšplānā indivīdu kopā būšanas pieredzi, cilvēcisku satikšanos un jūtīgumu.

Latvijas dāmu klubs radis iespēju sievietēm dalību seminārā līdzfinansēt, sedzot 50% izmaksu, taču dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ interesentes aicinātas pieteikties savlaicīgi, rakstot uz e-pastu seminari@ldk.lv vai zvanot 29677332. Abi semināri kopumā izmaksā Ls 49.00 + PVN, no kuriem apmeklētajām jāmaksā tikai puse.

Seminārs norisināsies Rīgas centrā 22. maijā no pl. 10:00 – 15:00. To vadīs psiholoģijas doktore Guna Svence.

Kategorija: Izglītība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply