Preču zīmi „Dabīgs produkts” iegūst arī “Saldus Pārtikas Kombināts”

Turpinot attīstīt dabīgu produktu lietošanu uzturā, to veselīgumu un nepieciešamību, uzņēmuma ” Saldus Pārtikas Kombināts” ražotajiem produktiem tiek piešķirta preču zīme “Dabīgs Produkts”.

“Dabīgs Produkts” apliecina produktu atbilstību kritērijiem, tie nesatur kaitīgās pārtikas piedevas vai ģenētiski modificētus produktus, kā arī to ražošana atbilst prasībām – apkārtējā vide un ražošanas process neatstāj negatīvu ietekmi uz produkta kvalitāti un dabiskumu.

“Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi, ieejot veikalā, atpazīs un varēs izvēlēties produktus, kas ir dabīgi un kas nenodarīs kaitējumu veselībai. Prieks, ka Latvijā ir šādi uzņēmumi, kas domā par pircēju labklājību, pieliek visas pūles, lai saražotu kvalitatīvus, veselīgus produktus no vietējām izejvielām un ļauj par to uzzinot, atbilstoši marķējot produkciju,” atzīmē biroja “Dabīgs Produkts” projektu vadītāja Ieva Rozenberga.

“Saldus pārtikas kombināts” pamatā nodarbojas ar piena konfekšu “Gotiņa”, īrisu, šerbetu, marmelādes un konfekšu krēmu izgatavošanu no dabīgām izejvielām. Piena konfektes “Gotiņa” ir pilnīgi dabisks produkts, bez pārtikas piedevām, turklāt katra konfektīte tiek satīta ar rokām.

Uzņēmums piena konfektes “Gotiņa” Saldū ražo jau no 1960. gada. Sākumā ražoti nelieli apjomi tikai Latvijas tirgum. Vēlāk konfekšu klāsts arvien vairāk paplašinājās – parastām piena konfektēm pievienojot dažādas piedevas (riekstus, rozīnes, saulespuķu sēkliņas u.c.).

„Šo preču zīmi vēlējāmies iegūt, lai pircējs zinātu, ka mūsu produkti nesatur GMO un nav klāt konservantu, un galvenais – lai redz atšķirību, ka mūsu konfektes ir no svaiga, dabīga piena, un marmelādes no dabīgām sulām. Uzskatam, ka šī preču zīme dos lielāku atpazīstamību mūsu produktam un sabiedrībai dos garantiju, ka mēs esam dabīgu produktu pārstāvji un Latvijas ražotāji,” atzīst SIA ” Saldus Pārtikas Kombināts” valdes locekle Līga Grīsle.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply