Ātrais SMS kredīts: Kreditēšanas tirgū galvenais ir individuāla un cilvēciska attieksme

“Lai sakārtotu kreditēšanas tirgu Latvijā, būtiskākais, kam jāpievērš uzmanība, būtu kredītdevēju un sabiedrības sadarbība, tās atvērtība un cilvēciskums,” uzskata Ātrais SMS kredīts, kas izstrādājis īpašu pieeju darbā ar klientiem, ar katru no tiem rodot kopīgu valodu.

Aizdevumu izsniedzējs Ātrais SMS kredīts, jau sākot savu darbību, lielu uzmanību pievērsis īpašas sadarbības veidošanai ar saviem klientiem, pirmajās pozīcijās izvirzot komunikāciju, sapratni un cilvēciskumu.

“Ar visiem klientiem meklējam un atrodam kopīgu valodu. Dzīve ir dzīve un visādi var gadīties, kad nav iespējams vēlamajā laikā atdot kredītu, taču katrs gadījums ir jāskata individuāli un gandrīz vienmēr mēs varam rast abpusēji pieņemamu risinājumu. Būtiskākais ir radīt izpratni, lai ātrais aizdevums tiešām cilvēkam sniegtu atbalstu un palīdzību nepieciešamības gadījumā, nevis izpaustos, kā slogs un apgrūtinājums,” atzīmē „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Kā atzīme Maija Miesniece, “nereti kredītdevēji nepietiekami skaidro cilvēkiem dažādas iespējas, kā risināt problēmjautājumus, ja tādi radušies ar kredītu atdošanu, uzreiz piedraudot ar parādu piedzinējiem un tiesu darbiem. Mēs uzskatām, ka abpusēji atbildīga un izpratnes pilna attieksme dod daudz labākus rezultātus un varētu glābt Latvijas kreditēšanas tirgu kopumā.”

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.

Plašāku informāciju par Ātro SMS kredītu un tā perspektīvām iespējams iegūt šeit: http://www.atrais.lv.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply