Pieaugusi sabiedrības izpratne par ātro kredītu kā lietderīgu finanšu instrumentu

Kā liecina arvien pieaugošais pieprasījums pēc ātri saņemamiem, maza apjoma kredītiem un aizņēmumu laicīga atdošana, iedzīvotāji Latvijā labprāt izmanto ātro kredītu kā finanšu instrumenta iespējas, taču aizņemas atbildīgi.

Kredītdevēja Ātrais.lv apkopotā informācija liecina, ka iemesli, kādiem cilvēki izvēlas aizņemties nelielas naudas summas, ir dažādi. Visbiežāk tā ir vēlēšanās atļauties dzīvot labāk – cilvēki aizņemas, lai dotos ceļojumos, organizētu kādus pasākumus, iegādātos mēbeles vai ko citu, kas padarītu dzīvi krāšņāku. Tāpat nereti ātrais kredīts noder ārkārtas gadījumos, kas naudas summa nepieciešama nekavējoties, taču līdz algai vēl nedaudz jāgaida.

Arvien biežāk ātro kredītu cilvēki izvēlas izmantot ļoti pārdomāti un plānoti. Nereti īstajā brīdī ir jāizdara īstie lēmumi, piemēram, jāizmanto izdevība izdarīt pirkumus tad, kas atlaides ir lielākās vai mēneša beigās, kad brīvi līdzekļi nav pieejami. Par pārdomātu rīcību liecina arī pozitīvā statistika attiecībā uz kredītu atdošanu, kas vairs nav tik negatīva, kā pirms pāris gadiem.

“Lai nodrošinātos pret ārkārtas gadījumiem un garantētu sev aizņemšanās iespēju, ļoti daudzi cilvēki reģistrējas Ātrais.lv laicīgi pat tad, ja kredītu uzreiz nevēlas ņemt. Tas tādēļ, ka reģistrācija pēc tam ļauj nepieciešamo naudiņu kontā saņemt daudz ātrāk un pat ar īsziņas starpniecību. Šāda domāšana ilgtermiņā viennozīmīgi liecina par sabiedrības izaugsmi, neuztverot ātros aizņēmumus kā ko bīstamu, bet gan ka normālu finanšu instrumentu, ko ērti izmantot,” atzīmē „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.

Plašāku informāciju par Ātro SMS kredītu un tā perspektīvām iespējams iegūt šeit: http://www.atrais.lv.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

One Response to “Pieaugusi sabiedrības izpratne par ātro kredītu kā lietderīgu finanšu instrumentu”

  1. kristaps
    oktobris 18, 2012 at 2:18 pm #

    Kāds tur lietderīgs finanšu instruments??? Tā ir augļošana, procentu maksa par šiem aizdevumiem ir vismaz 100% gadā, parēķiniet paši!!! Piemēram, piedāvā 100Ls uz mēnesi, jāatdod 110Ls, tas nozīmē 10% mēnesī = 120% gadā! Un ja katru mēnesi ņemsiet šādu kredītu, tad pa gadu arī salasīsies visi 120Ls …

Leave a Reply