Tallink Silja atjauno korporatīvo vizuālo identitāti

Vadošā kuģniecības kompānija Baltijas jūrā Tallink Silja ir atjaunojusi divu zīmolu – Tallink un Silja Line korporatīvo identitāti, lai turpinātu kompānijas inovatīvo attīstību, izmantojot atjaunoto korporatīvo vizuālo identitāti.

AS Tallink Grupp pārdošanas un mārketinga direktors Peter Roose pastāstīja, ka, lai gan pamatnostādnes abiem zīmoliem paliek nemainīgas, kopīgais zīmolu tēls tika mainīts, lai iegūtu inovatīvu un modernāku vizuālo skatu. „Tallink Grupa ir bijusi vienā no tām kompānijām, kas ātri attīstītas, un šobrīd attīstība ir notikusi, izmantojot arī zīmolu atjaunošanu,” piebilda Peter Roose.

Zīmola Tallink un Silja Line vizuālās izmaiņas ir tikai burtu fontu, krāsas un pielietojuma izvēlē. Desmitiem gadu zināmie un atpazīstamie simboli – Tallink viļņi un Silja Line ronītis paliek nemainīgi.

Jaunā korporatīva vizualizācija tiks ieviesta 2012.gada maijā un jūnijā.

Kompānijas kuģi ar Tallink zīmolu kursē maršrutos starp Tallinu un Helsinkiem, Tallinu un Stokholmu, Rīgu un Stokholmu un Paldiski un Kapelšēru. Kompānija pārvalda arī viesnīcu ķēdi Tallink Hotels. Kompānijas kuģi ar Silja Line zīmolu kursē maršrutos starp Helsinkiem un Stokholmu un Turku un Stokholmu. Kompānijas birojus Igaunijā un Latvijā simbolizē zīmols Tallink, birojus Helsinkos un Stokholmā simbolizē zīmols Tallink un Silja Line.

Tallink vizuālais zīmols tika radīts 1989.gadā; to izstrādāja kompānija Hansatee, kas bija AS Tallink Grupp priekšgājējs. 1957.gadā radītais Silja Line zīmols tika pārņemts 2006.gadā, kad AS Tallink Grupp iegādājās šo kompāniju. Šo gadu laikā zīmoli vizuāli nav ievērojami mainīti, un arī patreizējā korporatīvā zīmola atjaunošana veicinās abu iemīļoto zīmolu atpazīstamību.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply