Sākusies balsošana par Rīgas Foursquare virtuālās nozīmītes dizainu

Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) sadarbībā ar Rīgas Foursquare kopienu aicina ikvienu no 8. līdz 14.maijam balsot par tīkamāko Rīgas Foursquare virtuālās nozīmītes dizainu www.rigabadge.lv. Konkursa rīkotāji dizainu, kurš saņems visvairāk balsu, nodos Foursquare dizaineriem, kuri to pārvērtīs Rīgas Foursquare virtuālajā nozīmītē. Rīgas Foursquare nozīmīte tiks izveidota un atklāta maijā. To varēs iegūt ikviens Foursquare lietotājs – gan Rīgas ārvalstu viesi, gan vietējie iedzīvotāji, atzīmējoties noteiktās Rīgas vietās.

Konkursā no 16.aprīļa līdz 2.maijam tika saņemti 93 dažādi virtuālās nozīmītes dizaini. Ekspertu žūrija interneta balsojumam izvirzīja astoņus darbus. Rīgas Foursquare virtuālās nozīmītes konkursa žūriju veido Rīgas mērs Nils Ušakovs, Latvijas Foursquare vēstnieks Mareks Matisons, LMA profesors Ojārs Pētersons, RTAB interneta projektu vadītāja Sabīne Markus, IT blogeris Kristaps Skutelis, Click digitālo projektu vadītāja Laura Lasmane, DDB Latvia direktors Andris Rubīns un Inspired Digital vadītājs Artūrs Mednis. Interneta balsojums par labāko Rīgas Foursquare virtuālās nozīmītes dizainu noslēgsies 14.maijā, konkursa uzvarētājs tiks paziņots 15.maijā.

Iespēju izveidot savu Foursquare virtuālo nozīmīti Rīga ieguva, pateicoties Rīgas Foursquare kopienai, kas pieteica un aktīvi atbalstīja Latvijas galvaspilsētu konkursā “4sqCities”. Līdz ar to Rīga iekļuva to piecu Eiropas pilsētu vidū, kurai Foursquare būs sava virtuālā nozīmīte. Līdztekus Rīgai Foursquare atzinību šajā konkursā guvušas Boloņa Itālijā, Ģente Beļģijā, Gimāresa Portugālē un Vīne Austrijā.

Foursquare ir pasaulē populārākais sociālais tīkls, kura ietvaros cilvēki norāda savu atrašanās vietu, atzīmējot to savos mobilajos telefonos. Cilvēki atzīmējas vietās, ko apmeklē – klubos, restorānos, bāros, muzejos, izstāžu zālēs, veikalos un citur –, iesaka tās citiem un rekomendē, ko tajās darīt. Reizēm šie ieteikumi nav tieši saistīti ar konkrēto vietu, bet ar citu, kas ir tuvumā un arīdzan ir ievērības cienīga. Nepilnu divu gadu laikā šī sociālā tīkla lietotāju skaits pasaulē sasniedzis jau vairāk nekā piecus miljonus.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply