Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji pašreizējo ministru darbu vērtē viduvēji

Kopumā Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem savu apmierinātību ar pašreizējo ministru darbu vērtē kā viduvēju (vērtējums 4, skalā, kur 1 nozīmē „ļoti neapmierināts” un 10 „ļoti apmierināts” par konkrētā ministra darbu). To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, aprīļa beigās veiktais pētījums.

Salīdzinoši augstāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem novērtējuši savu apmierinātību ar Aizsardzības ministra A. Pabrika (4,6), Ārlietu ministra E. Rinkēviča (4,5), Tieslietu ministra G. Bērziņa (4,1) un Ekonomikas ministra D. Pavļuta (4,1) darbu.

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem novērtē savu apmierinātību kā vidēju par Kultūras ministres Ž. Jaunzemes – Grendes (4,0), Iekšlietu ministra R. Kozlovska (4,0), Vides ministra E. Sprūdža (4,0), Satiksmes ministra A. Roņa (4,0) un Izglītības ministra R. Ķīļa (4,0) darbu.

Salīdzinoši zemāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem novērtējuši savu apmierinātību ar Zemkopības ministres L. Straujumas (3,9), Labklājības ministres I. Viņķeles (3,6) un Veselības ministres I. Circenes (3,4) darbu.

Salīdzinoši zemāk savu apmierinātību ar ministru darbu novērtējuši cittautieši, bezdarbnieki, nepilsoņi un cilvēki ar salīdzinoši zemākiem ienākumiem.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply