LMT aicina pacelt 85 tūkstošus sarkanbaltsarkano karogu

Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienas noskaņās Latvijas Mobilas Telefons (LMT) aicina pacelt vairāk nekā 85 tūkstošus sarkanbaltsarkano karogu. To būs iespējams izdarīt ar jaunās iPhone un Android aplikācijas «Pacel karogu» palīdzību, ko, sveicot Latviju un tās iedzīvotājus valsts svētkos, izveidojis LMT.

Līdz ar jaunās aplikācijas izveidi, LMT aicina ikvienu īpaši atzīmēt gan valsts svētkus maijā, gan vairāk uzzināt par citām svētku un atceres dienām. Aplikācija ne vien atgādinās par svētkiem, bet arī izglītos, sniedzot nelielu aprakstu par katru svinamo vai atceres dienu un tās nozīmi.

LMT prezidents Juris Binde: «Valsts nacionālie simboli īpaši koši mirdz maijā, kad sarkanbaltsarkani karogi rotā ielas un namus, kad himnas vārdi spēcina ikvienu no mums. LMT aplikācija «Pacel karogu» simboliski kļūst par jaunu digitālo platformu, ar kuras palīdzību mūsdienīgi apliecināt savu piederību Latvijai visa gada garumā. Pacelsim karogu, lai mūsu valsts svētki un piemiņas dienas ir vienmēr augstu godā turētas!»

Jaunā aplikācija paredz «pacelt karogu» gan virtuāli, gan iestatīt vairākas praktiskas funkcijas. Piemēram, atgādinājuma iespēja īpaši noderēs privātmāju īpašniekiem, jo neļaus aizmirst par karoga izkāršanu pie mājas. Visus valsts svētkus un atceres dienas varēs apskatīties arī vienotā sarakstā. Ar pacelto karogu būs iespējams dalīties populārākajos sociālajos tīklos, tādos kā draugiem.lv, twitter.com un facebook.com.

Apple iPhone lietotāji «Pacel karogu» bez maksas var lejupielādēt aplikāciju interneta veikalā App Store, bet Android operētājsistēmas tālruņu īpašniekiem tā par brīvu pieejama Google Play veikalā. Plašāka informācija par aplikāciju pieejama www.pacelkarogu.lv.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply