AS “Rīgas piena kombināts” ievieš konceptuāli jaunu produktu grupu Mana Saime; ražošanas līnijās ieguldīts 1 miljons eiro

AS “Rīgas piena kombināts” Latvijas tirgū ievieš konceptuāli jaunu piena produktu grupu Mana Saime. Tā pirmo reizi Latvijas patērētājiem piedāvās piena produktus par pieejamu cenu, ar modernāko ražošanas kvalitāti, videi draudzīgu iepakojumu un pārliecību, ka piens ir Latvijas zemnieku ražots. Līdz šim neviens piena produkts nepiedāvāja visas šīs īpašības vienkopus. Mana Saime mērķis ir kļūt par galveno piena produktu grupu ikdienas lietošanai visai ģimenei.

Mana Saime produktus ražos divas pilnīgi jaunas Ecolean ražošanas līnijas, kuru uzstādīšanā AS “Rīgas piena kombināts” ieguldījis aptuveni miljonu eiro. Ecolean šobrīd ir viena no modernākajām ražošanas līnijām piena nozarē pasaulē ar mazāku enerģijas patēriņu un paaugstinātu higiēnas līmeni, ko nodrošina hermētiski noslēgts un automatizēts iepakošanas process.

“Mana Saime produktu zīmolu esam izstrādājuši ar domu izcelt ģimenes un tradicionālu vērtību nozīmi mūsu dzīvē, kurā lielu lomu ieņem arī dabīga, veselīga pārtika un ēšanas paradumi savas saimes lokā. Tāpēc arī jaunajai produktu grupai devām nosaukumu Mana Saime. Tā turpmāk būs galvenā AS “Rīgas piena kombināts” Latvijas tirgū piedāvātā produktu grupa. Savukārt, spēcīgs produktu zīmols vietējā tirgū būs pamats jaunu produktu izstrādei eksporta tirgiem, kas ir uzņēmuma un mūsu akcionāru prioritāte tuvākajiem gadiem,” stāsta Raimonds Misa, AS “Rīgas piena kombināts” valdes priekšsēdētājs.

Iecerēts, ka Mana Saime kļūs par vadošo piena produktu zīmolu Latvijā pieejamu cenu segmentā un būs pārdomāta izvēle visas ģimenes lietošanai. Kopumā būs 14 dažādi Mana Saime produkti, kas izstrādāti tieši Latvijas patērētājiem. Mana Saime produktu grupā būs dažāda tauku satura piens, kefirs, paniņas, dažādu garšu un veidu jogurti, vairāki krējuma un sviesta veidi.

Mana Saime produkti tiks piedāvāti Latvijā pilnīgi jaunā, videi īpaši draudzīgā iepakojumā, kas ir aptuveni uz pusi vieglāks par citiem ierastajiem piena produktu iepakojumiem, tā ražošanas laikā izmantots vidēji vismaz 3 reizes mazāk enerģijas, daudzkārt mazāk ūdens, kā arī tas rada mazāk atkritumu un CO2 izmešu. Tuklāt 40% no iepakojuma svara ir gatavoti no krīta, kas ir dabīgs materiāls.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply