Dzīvesstila zīmols THOMAS SABO novērtē labākos Latvijas hokejistus

Paužot cieņu pret hokeju, pasaulē pazīstamais dzīvesstila zīmols THOMAS SABO sadarbībā ar iknedēļas Latvijas Atklātā čempionāta hokejā (LAČ) apskata veidotājiem noteikuši un apbalvojuši 2011./2012. gada LAČ sezonas labākos hokeja spēlētājus nominācijās „Labākais vārtsargs”, „Labākais aizsargs”, „Labākais uzbrucējs”.

„Latvijas atklātais čempionāts hokejā ir ne tikai Latvijas mēroga sporta pasākums, bet arī veicina hokeja attīstību visā Baltijas reģionā. Jau pats zīmola THOMAS SABO dibinātājs ir aktīva dzīvesveida piekritējs un atbalsta sportistus reģionālā, gan pasaules mērogā, sadarbojoties ar F1 pilotiem Niko Rosbergu un Miku Hakinenu, iesaistoties sacensībās „Le Mans Cup” Ķīnā, kā arī esot oficiālais futbola kluba Minhenes „Bayern” partneris un lielākais akcionārs Nirnbergas hokeja klubā „Ice Tigers”. Līdz ar to arī mums ir prieks atbalstīt sporta dzīvi Latvijā un dalīties ar savas jomas profesionāļiem hokejā dzīvesstila rotaslietās, ko novērtē gan ārvalstu, gan Latvijas personības gan sportā, gan mūzikā, gan mākslā,” atzīst zīmola THOMAS SABO oficiālā franšīzes partnere Baltijā Anita Streiča.

Par 2011./2012. gada visas sezonas labāko vārtsargu atzīts Renārs Kazānovs (komanda „SmsCredit.lv”), par labāko visas sezonas aizsargu – Mihails Bogdanovs (komanda „Ozolnieki/Monarhs”), savukārt par labāko visas sezonas uzbrucēju nosaukts Jurijs Kļujeviskis (komanda „SmsCredit.lv”).

20. aprīlī „Arēnā Rīga” Eiropas izaicinājuma turnīra hokeja spēles Latvija-Krievija starplaikā visi trīs laureāti no zīmola THOMAS SABO vēstnešu rokām saņēma balvas no jaunās kolekcijas „Valdzinājums un iedvesma” („Glam & Soul”) tematiskās līnijas spilgtām personībām „Sirdī dumpinieks” („Rebel at Heart”): aproces un gredzenu.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply