Tele2 pirmais Latvijā piedāvā jauno iPad

Tele2 ir pirmais Latvijā, kas saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem jau no aprīļa sākuma piedāvā iegādāties jaunāko Apple planšetdatora iPad modeli. Lai arī planšetdators vairāk tiek uztverts kā ierīce personīgai lietošanai, kuras pamatfunkcija ir izklaide, Latvijā par jaunāko iPad vislielāko interesi izrāda tieši uzņēmumi. Darbinieki planšetdatoru izmanto gan prezentācijām, gan kā opciju piezīmjdatoram, ko var ērtāk paņemt līdzi un pilnvērtīgi turpināt darbu esot ārpus biroja.

Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis: “Esam priecīgi Tele2 klientiem pirmajiem Latvijā piedāvāt jaunāko iPad modeli. Vairākās Eiropas valstīs tas ir jau pieejams, un ieguvis lietotāju atzinību. Lai nodrošinātu labāko darījumu, tāpat kā pārējos planšetdatorus, arī jaunāko iPad mūsu esošie un potenciālie klienti var iegādāties ar pirmo iemaksu 1 lats.”

“Mūsuprāt, tieši planšetdatoru segmentam ir lielākais tirgus potenciāls gan pasaulē kopumā, gan Latvijā. Lai arī pašlaik Latvijā tos lieto mazāk kā 1% iedzīvotāju, redzam, ka interese pakāpeniski pieaug gan no uzņēmumu, gan iedzīvotāju puses. Pieaugošais pieprasījums pēc planšetdatoriem ir skaidrojams gan ar mobilā interneta lietotāju skaita palielināšanos, gan pieejamākām cenām. Kopumā planšetdatoru lietošanā pieredzēsim līdzīgas izmaiņas kā mobilo telefonu jomā, kurā viedtelefons no ekskluzīva produkta ir kļuvis par plaša patēriņa preci,“ piebilst J.Spoģis.

Bez jaunākā Apple iPad modeļa Tele2 piedāvā iegādāties arī tādus planšetdatorus kā LG V900 3D, Asus Eee Pad Transformer TF101G, Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 un Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300, kā arī Apple iPad 2 32GB un Apple iPad 16GB. Tele2 regulāri papildina savu planšetdatoru piedāvājumu ar jaunākajiem modeļiem, un tos iespējams iegādāties visās Tele2 tirdzniecības vietās Latvijā, kā arī Tele2 interneta veikalā www.tele2.lv.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply