Startē „Honda Civic” ekspedīcija

Pirmdien, 23. aprīlī, 14 cilvēki ar jaunajām Honda Civic automašīnām dosies ekspedīcijā uz kontinentālās Eiropas tālāko ziemeļu punktu – Nordkapu. Septiņās dienās tiks veikti gandrīz 4000 kilometru, un par uzvarētāju tiks pasludināti dalībnieki, kuri pieveiks distanci, patērējot vismazāk degvielas.

„Tās ir Top gear stila sacensības. Pirms tam novērtējot dalībnieku braukšanas prasmes un zināšanas par Honda, nosūtām 14 cilvēkus, kas sadalīti komandās pa diviem, ekspedīcijā uz Eiropas tālāko ziemeļu punktu,“ pastāstīja Honda Baltic izpilddirektors Tenu Vahtels (Tõnu Vahtel), „brauciens uz Nordkapu vedīs pa jūras piekrasti, pa Skandināvijas kalniem un tuneļiem. Visām komandām būs brīva iespēja izvēlēties savu braukšanas stratēģiju tā, lai patērētu pēc iespējas mazāk degvielas, un uzvarētu „Honda Civic ekspedīcijā – ekonomiskas braukšanas izaicinājums”.”

Komandu degvielas patēriņam, atrašanās vietai un blogu ierakstiem būs iespējams sekot interneta vietnē www.ekspedicija.lv.

Lai piedalītos ekspedīcijā, iepriekš bija jāpiereģistrējas www.ekspedicija.lv, un laika posmā no 27.februāra līdz 19.martam jāizpilda zināšanu tests. Tajā bija iekļauti visdažādākie jautājumi – sākot ar Honda vēsturi un beidzot ar jaunās Civic aprīkojumu. Zināšanu testā piedalījās gandrīz 1500 cilvēki. Labākie pēc tam varēja piedalīties braukšanas prasmju pārbaudē ar Civic, kur tika atlasīti ekspedīcijas dalībnieki.

„Mēs vēlamies uzdāvināt cilvēkiem vēl nebijušu braukšanas piedzīvojumu un iespēju piedalīties īpašā notikumā. Lai uzvar labākā komanda!“ piebilda Vahtels.

Komanda, kas nobrauks maršrutu Rīga–Nordkaps–Rīga ar vismazāko degvielas patēriņu, būs ekspedīcijas un kampaņas uzvarētāja, un tiks apbalvota ar 2000 eiro. Otrās vietas balva ir 1000 eiro, bet trešās – 500 eiro. Starp visiem faniem, kuri pareizi prognozēs dienas veiksmīgāko komandu, katru dienu tiks izlozēta Honda fanu veikala dāvanu karte. Savukārt pareizi prognozējot visas ekspedīcijas uzvarētāju, būs iespējams laimēt tiesības vienu mēnesi lietot Honda Civic.

Ar kampaņu „Honda Civic ekspedīcija – ekonomiskas braukšanas izaicinājums“ uzņēmums Honda Baltic atzīmē ilgi gaidītās devītās paaudzes Civic nonākšanu Latvijā. Civic ekspedīciju Honda Baltic organizē visās trīs Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Ar ekspedīcijas dalībniekiem varēs satikties un ar laba vēlējumiem pavadīt viņus ceļā pirmdien 23.aprīlī pulksten 14.00–15.00 Honda pārstāvniecībā Latvijā – Rīgā, Krasta iela 42 SIA“ Nipponauto“ salonā un Rīgas pasažieru ostā, Eksporta ielā 2 pulksten 16.30–17.00.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply