Zemo cenu autobusu līnija Simple Experss savā dzimšanas dienā uzsauc bezmaksas braucienu visiem ūsaiņiem

Šajā nedēļas nogalē zemo cenu autobusu līnija Simple Express svin savu otro dzimšanas dienu. Šajos svētkos Simple Express piedāvā bezmaksas ceļojumu visiem, kuriem ir ūsas! Sestdien, 14. aprīlī, ikviens, kuram ir īstas, pielīmētas, uzzīmētas vai jebkādā citā radošā veidā izveidotas ūsas, var kāpt autobusā un doties uz jebkuru Simple Express galapunktu. Ūsaiņi var doties uz Tallinu, Viļņu, Varšavu un arī uz Sanktpēterburgu, ja vien ir Krievijas vīza, lai šķērsotu robežu.

Bezmaksas „ūsu-biļeti” jūs varat saņemt tieši pie autobusa vadītāja. Jums gan ir jāatceras, ka Simple Express dzimšanas dienā jūs nevarēsiet veikt bezmaksas biļešu rezervēšanu, līdz ar to, bezmaksas brauciens būs iespējams tikai tādā gadījumā, ja autobusā būs pieejamas brīvas vietas.

Un tas vēl nav viss! Savā dzimšanas dienā Simple Express sociālajos tīklos Facebook un Vkontakte organizē dzimšanas dienas konkursu. Simple Express meklē visatraktīvāko ceļotāju grupu ar ūsām. 14. aprīlī dodies ceļojumā kopā ar draugiem, uzņem interesantas ūsaino ceļotāju bildes un nosūti tās uz e-pastu marketing@luxexpress.eu vai augšupielādē tās Facebook.com/simpleexpress vai VK.com/simpleexpress un nākamajā nedēļā mēs izvēlēsimies visatraktīvāko ceļotāju grupu, kas dāvanā saņems Simple Express turp un atpakaļ biļetes vēl vienam ceļojumam uz jebkuru galamērķi.

Kategorija: Tūrisms
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply