Bioloģiskie bērnu biezeņi Rūdolfs strauji iekaro tirgu

Latvijā ir gandrīz divi tūkstoši Rūdolfu, kas 17.aprīlī svinēs vārdadienu. No viņiem ir viens pavisam īpašs Rūdolfs – pirmais Latvijā ražotais bērnu biezenītis, kas tapis no Latvijas bioloģiskajās saimniecībās augušām ogām un augļiem. „Pirmajos pārdošanas mēnešos esam saņēmuši ļoti daudz pozitīvas atsauksmes, kā arī jautājumus – kur vēl var iegādāties Rūdolfa produkciju, tāpēc aktīvi strādājam pie tā, lai paplašinātu produktu pieejamību visā Latvijā,” stāsta uzņēmuma „Lat Eko Food” vadītāja Egija Martinsone.

„Ja pirms pāris mēnešiem, kad uzsākām tirdzniecību, Rūdolfa produkcija bija nopērkama tikai eko preču tirdzniecības vietās un atsevišķos bērnu preču veikalos, tad tagad jūtam to, ka arī tirgotāji novērtē mūsu produkcijas kvalitāti – Rūdolfa gardos mammas biezeņus var iegādāties jau vairāk kā 60 tirdzniecības vietās, tai skaitā tirdzniecības centrā Stockmann, lielveikalos SKY un drīzumā tie parādīsies arī RIMI un Elvi veikalu plauktos,” stāsta Egija Martinsone.

Tā kā iedvesmas avots uzņēmuma dibināšanai un bērnu pārtikas ražošanas uzsākšanai ir Egijas Martinsones dēls Rūdolfs, 17.aprīlis viņu mājās būs ļoti īpaši svētki. „Tagad mums ir dubultdaudz ko svinēt,” stāsta E.Martinsone. „Zinu gan, ka arī citās mājās mūsu ražotie biezeņi ieradīsies uz jubilejas laiku kā dāvana mazajiem Rūdolfiem vārda dienā, kas būs visnotaļ oriģināla, bet, galvenais, veselīga un garda dāvana.”

Kā pirmie Latvijas tirgū nonākuši 7 veidu augļu un ogu biezeņi no pašmāju izejvielām: „Ābols ar smiltsērkšķi”, „Ābols ar melleni”, „Ābols un ķirbis”, „Ābols”, „Ķirbis ar smiltsērkšķi”, „Ķirbis ar upeni” un „Ķirbis”. Visi biezeņi piemēroti bērniem no 6 mēnešu vecuma.

Rūdolfa produkti ir ne tikai garšīgi, bet arī ļoti veselīgi. Augļi un ogas tiek iepirkti tikai no sertificētām Latvijas bioloģiskajām saimniecībām. Visi biezeņi gatavoti bez jebkādām pārtikas piedevām, konservantiem un citiem veselībai kaitīgiem elementiem – tas ir 100% dabīgs produkts.

Šobrīd sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti norit darbs pie dārzeņu biezeņu sortimenta izstrādes, kas būs pieejami veikalu plauktos jau šoruden. Produktu klāstu plānots regulāri papildināt arī turpmāk.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply